Sziasztok!
A cimben szereplő panellal van olyan gondom, hogy túl hamar lekapcsolja a fűtést. Egyébként az egész programot hiba nélkül végigviszi.
A teljes történet:
A gépet amiben a cimbeli panel volt, egy másik általam rendberakott hibátlan működésű panellal adtam el, de megpróbálkoznek ennek a panelnak ezirányú javításával.
Amikor még a gépben volt, cseréltem ntc-t, de azzal is ugyanezt csinálta, hogy nem fűtötte fel rendesen a vizet.
A cserepanel viszont mindkét ntc-vel tökéletesen működik, tehát a hiba az eredeti panelben keresendő.
Én még nem találkoztam Samsung panelnal ezzel a hibával, ezért a kérdésem az lenne, hogy találkozott-e már közületek valaki ezzel a hibával és javítható volt-e, vagy nem?
Csatolok képeket a fő panel mindkét oldaláról, valamint az előlapról.
A típusára nem emlékszem a gépnek és nem tudom, hogy készítettem- e adattábla fotót, tehát ezzel nem tudok szolgálni.
Előre is köszönöm mindenkinek, aki válaszol.
Üdv: Ladakolyok
Üdv. mindenkinek . Öblítő , meg a 15' Quick végig ment , de a supr eco 2.09 ,kétszer is 11 percig ment , azt meglát , hiba kód nincs . Mikor megáll a program , start/szünet gombbal újra indítható , de pár perc azt megáll , elmondás szerint , van mikor néhány újra indítás után végig megy a program . Egyébkén periferikusan motor , fűtőszál, NTC ,szintszabályozó , rendben .
Valami ötlet ?
Sziasztok,
Szeretnék segítséget kérni a címben nevezett hűtőgép LED hibakódjára. Bekapcsolás után elindul a kompresszor, majd kb 10 másodperc után leáll, és az 5. LED villog.
Túrtam a NET-et, de eddig nem találtam érdemi infót a hibakódról.
Köszönöm!
Üdv.
Tibi
Sziasztok!
Címben szereplő mikró ajtaja beragad sok-sok évi használat után. A reteszrugó lehet a hibás vagy valami elállítódik -- pl. az ajtókapcsolók -- ilyenkor?
Üdv, Péter