Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG MD1200WD

MICROWAVE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
1025.3 KB
Page
---
Category
MICROWAVE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG MD-1200WD MD1200WD MD 1200 WD
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MICROWAVE forum topics:
Samsung WW90J6410CW_EO 9kg-os mosógép "dC" hibát jelez és nem indul (Megoldva!)
Sziasztok! A címben megadott Samsung mosógéppel küzdök.A bekapcsolás után rendben hagyja kiválasztani a kívánt programot,majd az indítógomb benyomására egy hangjelzéssel együtt kiadott "dC" jelzéssel válaszol és nem indul el. Bármely programra állítva hasonlóan viselkedik. Keresgéltem a NET-en,de az adott hibakódra a kiegyensúlyozatlanságot találtam,mint a probléma okát.Azért ez sem biztos,mert a kiegyensúlyozatlanságot jelző "dc" esetében kis "c"-t jelenit meg a képek szerint a Samsung,esetemben viszont "dC"kis "d" és nagy "C" karakterei kerülnek megvilágításra. Az sem logikus,hogy rögtön a bekapcsoláskor jelentkezik,hiszen még nem próbálta forgatni a motort,tehát nem is tudhatja,hogy milyen a forgás. Köszönettel venném,ha valaki aki ebben a témában már információval,vagy tapasztalattal bír segítene. Ottó
samsung rl34egsw hűtő megy, de minek
Sziasztok! Egy samsung rl34egsw no frost hűtő esetében kérdezném, hogy vajon mi okozhatja, hogy a beállított hőmérsékletek elérése után nem áll le, hanem megy folyamatosan szépen tovább. De nem csökkenti tovább a hőmérsékletet, csak úgy megy. Ennek a hűtőnek az ajtaján lcd jelzi a fagyasztó és a hűtőtér hőmérsékletét külön. Beállítok bármit, nyomon lehet követni a hőmérséklet csökkenését. Ezt eléri, aztán megy tovább, de a hőmérséklet marad a beállított értéken. Kb. pont fordított az 'üzemmódja', annyit megy, mint amennyit állnia kellene neki. Elvileg A enegiaosztály, de sztem most olyan G lehet. Természetesen nincs hőforrás közelében meg ilyesmi. Aki tapasztalt hasonlót, megoszthatná velem az infoit. Köszi.
Ezt a fajta samsung mosogep ajtot hogy lehet szetszedni?
Sziasztok !
A fenti kerdesre mi a valasz ?
Foto mellekelve.
Koszonom. Udv
Samsung SR-L627EV hűtőgép visszamelegszik
Sziasztok!

Távdiagnosztikában vagyok.
Alulfagyasztós hűtő. A hűtő rész +6 fokra, a mélyhűtő -20 fokra volt beállítva a kijelző szerint.

Egy alkalommal a normál hűtőből kivett étel nem volt elég hideg. A kijelző +6 és -20 fokot mutatott. A mélyhűtőt ellenőrizve ott valamivel 0 fok alatti lehetett a hőmérséklet.
A hűtőt áramtalanították, majd visszakapcsolták. Idézet: "Reboot után rögtön mutatta a hihető hőmérsékletet, a fagyasztó -1, a hűtő 9 fokot jelez, de tuti melegebb érzetre, de lehet, hogy nem tud többet mutatni (pedig két digitet tud ott is kijelezni, szóval ez fura)."
sr_l627ev_kijelzo.jpg

Márkafüggetlen szerelőt felhívtak, azt mondta, hogy vezérlőpanel hiba szerinte, olyanja nincs és már alkatrész sincs ehhez a berendezéshez. Azt javasolta, hogy egy hétre teljesen áramtalanítsák, az néha segít vagy hívják a márkaszervizt.
Az egy hét letelte után visszakapcsolták a hűtőt, ami lehűtött +6 fokra és -20 fokra. Majd ezt követően ismét jelentkezett a jelenség, hogy nem tartotta ezt a hőfokot, hanem megismétlődött a fenti esemény, vagyis a hűtőrész és mélyhűtő rész is felmelegedett.

A Samsung márkaszerviz is vezérlőpanel hibát diagnosztizált a telefonon keresztül és felajánlotta, hogy kiküldenek egy technikust, hogy megnézze a hűtőt. Ez végül nem jött össze, mert a tulaj kérdésére közölték, hogy igazából, még ha meg is lenne a hiba, semmilyen alkatrészük nincsen már ehhez a típushoz, nem tudnák javítani.

Az oldalon van hozzá SM, azt tanulmányozom éppen. Megpróbálom a vezérlőpanelt megszerezni, ha már két szerelő is kapásból ezt gyanúsítja.

Tippek: A gép lehűt, így a kompresszor talán jó. Egy kompresszoros, ha lehűti és nem hűti túl egyik részt sem, akkor talán a hőm érzékelő is rendben lehet. De olyan, mintha nem kapcsolná be a kompresszort, ha elkezd melegedni belül.

Előre is köszönöm, ha valakinek van esetleg erre a hibára ötlete.

upd: További infó: Miután lehűt, a kompresszor kikapcsol. A kijelzőn végig a +6 és -20 látszik akkor is, ha bent már melegebb van. Ha ilyenkor kihúzzák és visszadugják, akkor "frissíti" a hőm. kijelzőt a valós értékre.

Üdv,
Szilárd
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce