Sziasztok!
Ez a monitor csak 3 másodpercig ad képet és utána nincs háttér világítás, az inverter trafókat összehasonlítottam, de egyformának néztem, a csöveket hogy lehet le ellenőrizni hogy jók-e?
Nevezett monitor néhány napja furcsa dolgokat művel.
Amikor bekapcsolom szép,tökéletes képe van. Majd kb 15-40 perces géphasználat után a betűk,sorok mellett (jobbra)szürkés elmosódott kb.2-4 cm-es szürkés elmosódás jelenik meg. (egérnél is). Időnként teljesen elhomályosodik mintha mindenből kettő vagy több lenne,vagy eltolná a képet, aztán néhány másodperc múlva vissza áll.
A monitor rossz? (van ugyan vírusírtóm,de lehet vírusos a gép?)
Előre is köszönöm a segítségeket, válaszokat!
Üdv:Haver
Sziasztok!
Elsőnek a hiba jelenség 2 másodperc után elmegy a háttérvilágítás!
Tekercs tökéletes 1K mind a két oldalt, kondik kicserélve, csövek tesztelve jó mind a négy,Q201-203-ig minden fet kicserélve!
Köszönöm előre is a segítséget, és az építő ötleteket!
Olvastad?
Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.
Sziasztok!
A fenti monitorhoz szeretnék segítséget kérni, hogy lehetne e szoftver cserét, tuningot alkalmazni rajta? A gyári frissítési lehetőség meg volt, de változás nem történt.
Bár SMART TV, de minden alkalmazás olyan "gagyi" rajta.
A samsung mobilomon szinte korlátlan aplikáció van, ezen meg néhány, azis olyan infanktilis baromságok. A Youtube is valami butított verzió.
A legnagyobb bánatom, hogy böngésző sincs rajta.
Köszönöm előre is a segítséget.