Udv. mindenkit . A fent emlitett KS7A sasszis tv -t szeretnem megovni a bezuzastol ,sajna idaig sikertelenul . A tapegyseg be levo STRX 6750 zarlatos volt.STRX6750 ,C807,pc801s ,tl431 c808,c801, zennerek cserelve, ellenalasok ,diodak kimerve .Sajnos az elso inditasra a biztositek repul.Arra gondoltam hogy hibas sorozatbol vasaroltam a STRX6750 et ,beszereztem egy strx6757 t ,sajnos az is ugy jart . Van valakinek valami otlete hogy mi lehet?
Üdv Urak!
Hangszórót keresek a Samsung CK5373z típusú tv-hez.
Segítséget köszönve: FEJO
Üdv mindenkinek. A szóban forgó készülék rögtön a bekapcsolást követően véletlenszerű csíkozást, szabálytalan remegést produkál. Sajnos a TV modellszámát nem tudtam megnézni, de a paneleket átadták. A tápot átnéztem, jónak vélem. A mainboard ( BN63-04510A ) már ismerős volt nekem, egy itteni fórumtémából, ott az árnyékolt ház alatti BGA forrasztáshibájáról írtak. Mellékeltem róla két fotót. Lehet, hogy itt is ez a baj? Ha igen, kérnék némi segítséget, hogy esetleg ki vállalná az újragolyózást, és mennyibe fájna ez. Győrben élek, postázhatom is a lapot.
Hi!!Segitséget kérnék dump hiányba szenvedek,ugyanis nem találok hozzá!!Ha valaki küldene nagyon megköszöném.A hiba nincs hang,bekapcsoláskor még a zenéje is lemarad,egyéb hibái nem lehet av-röl üzemeltetni ugyanis csak fekete a képernyö majd vissza vált csatornára.Amit átnéztem táplálások a végfokozatnál s a hang procinál,amit cseréltem hang proci+ kristályt.A hangrész szoftver függö megprobálnák beleirni,hátha.Üdv