Sziasztok
Adott a címben szereplő tv.Bekapcsoláskor a készenléti led villog,néha beindul a nagyfesz ,de csak egy pillanatra,aztán tovább villog a led ,valamikor újra próbálkozik és bejön a kép ,hang,de kikapcsol.
STRX6750 CSERÉLVE ,ELKOK cserélve,forrasztások átnézve az eltérítő panelon is.A digitális panelon lehet a hiba?
HELP!!!
Üdv Mestekr!
Kaptam a villámos S16A alaplap helyett egy kissé hiányosat (sorvégnél), egy csőhibásból...Áttettem a hiányzó trafót impulzuskondikat stb.A készülék indul is, de nincs kép,G2 és a videótáp is csak 100V, fűtés nem látszik.
A sortápot nem tudom 125v fölé tornászni a 130V helyett...A stabilizált villanyok jók, távra reagál.
Köszönöm
Hello!
Van ez a fenti tv, törött kijelzővel (PT500GT02-1).
Van egy ugyan ilyen tv, amibe a kijelző (V500DJ7-QE1) de panel nincs benne.
Átrakva a kijelző, kép van, de a színek nem jók.
Tudja valaki, hogy szerviz menübe be lehet ezt állítani,
vagy a főpanelen kell modositani valamit?
Köszi!
Tisztelt Fórumozók!
A fenti plazma tv-n a kép közepén vizszintesen kb. 10cm-en jó a kép, az alsó-és felső részen vízszintes csíkok vannak. Melyik modul lehet a rossz?
Köszönettel:
Dóra Tamás