Szép napot Mindenkinek!
Samsung ES55 fényképezőhöz keresek USB kábelt. Töltő megvan, gép megvan, csak a kábel hiányzik. Találtam a neten, de hátha porosodik valakinél, és "sporttársi áron" megválna tőle.Tudomásom szerint Samsung telefonhoz is használják.
Köszönettel: FEJO
szép napot mindenkinek.
Van egy Samsung digimax 360 fénképezögép ami sötét képet csinál,és kijelez egy hibaüzenetet.Volt olyan hogy kiszedtem a ccd-t és mitha a fényt látta volna,összeraktam és müködött egy kis ideig, egyre halványbb lett a kép elmosodottés ismét fekete lett. Mikor müködött akkor olyant jelenségre lettem figyelmes, hogy nem tud befokuszálni, és folyamatosan jelezte hogy kevés a fény ,akkor is ha fény felé tartottam.Ez ccd hiba, vagy panel lehet?.Az elözménye annyi, hogy birosági táskaellenörzö röggennen ment keresztül,és azota romlott el.
Minden ötletet szivesen fogadok.
Üdv ndrás
Sziasztok.
Nem vagyok biztos benne hogy a megfelelő fórumba tettem a kérdést.
Hozzám került (egyelőre) egy SAMSUNG SCD-2030P színes mini dome kamera ami sikeresen rákerült a 12 v táp helyett a hálózati 220-ra. Csúnya égéseket nem találtam benne, amit sikerült kinyomoznom eddig az egy tranzisztor ami megszakadt meg egy ugyanolyan ami zárlatos. Ha valakinek lenne valami ötlete, ne adj isten rajza (szervizkönyve) ehez a masinához az nagyon jó lenne mert igy csak vaktában dolgozom. A helyzet az hogy a megfigyelö rendszerben 4 kamera volt és valamelyik idióta dolgozott és rákötötte a hálózatot a betápra.
Köszönöm előre is.
Laci
Helló!
Van értelem hozzáfogni egy ilyen kis cserebogárhoz? Mennyire javíthatóak ezek?
Üdv.: Ízirájder