Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG SM510B 24LC04B BAD

MONITOR - EPROM
Type: (HEX)
Size
720.1 KB
Page
---
Category
MONITOR
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG SM-510B BAD SM510B 24LC04B 510 24 LC 04
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MONITOR forum topics:
Samsung lcd
Üdv Samsung Syncmaster 932b szerkezetet hozott hozzám az egyik barátom. Nehézkesen indul. Gondolom át kéne kondizni a tápját. Na de hogy a manóba lehet szétszedni kalapács és fűrész nélkül? Az alján láttam két kis mélyedést, Itt kéne feszegetni? Körbe patentek? Kis segítséget kérnék, nagyon szép külső állapotú nem akarom körbe csavarhúzó nyomokkal tarkítani. Köszi Laci
Samsung SyncMaster910MP, GH19TS monitor kép hiba Megoldva
Tisztelt Kollégák! Egy Samsung SyncMaster910MP, GH19TS monitort javítok. Sajnos, nem közvetlen a tulajtól került hozzám, így nem tudtam pontosan, mi a probléma vele. Így azt a hibát javítottam, amit elsőre tapasztaltam, az pedig - mivel TV módban próbáltam ki - bemelegedés után elromló kép volt (hasonló, mint amilyen elhangolódáskor lesz). Ezt az 1,8 V-os stab. IC okozta, csere után megszűnt. A TV kép tökéletes. Ezután, járatásra rádugtam számítógépre, és akkor derült ki, hogy így rossz a képe. Mintha túl nagy lenne a kontraszt, akkor is, ha teljesen leveszem. Valamit szabályoz, a teljes skálán, de levéve is túl nagy. Tv üzemmódban a kontraszt szabályozás is jó, persze, akkor más a menü. Van-e valakinek ötlete, mitől lehet ez? Előre is köszönöm a válaszokat. Imre Sziasztok! Miután végre sikerült hozzájutnom a távszabályzójához, megszületett a megoldás. A szervizmenüben a PC/DTV auto color menüpontba lépve elvégzett egy beállítást, és ezután tökéletes lett a kép monitor üzemmódban is.
Samsung SyncMaster SA450 LCD monitor bemeneti jel hatására leáll
A készülék bemeneti jelforrás nélkül jól működik. A képernyőn jelzi: "check the signal cable". Amint felismeri a jelforrást, eltűnik a kép, a háttérvilágítással együtt. Erre varrjon valaki gombot nekem :o) "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el." Ne indíts új topikot, a régi mellé. Várd ki türelemmel, amíg a feloldás megtörténik, ha már az első beírásnál figyelmetlen voltál. Legközelebb azonnali törlés mindkét topikra!
Samsung BN44-00124A (IP-35135B) - BZ-17 REV0.4
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy Samsung SyncMaster 940N monitor javításával kapcsolatban. A jav.egyszerűnek tűnt első látásra púpos kondik, zárlatos fet-ek, szakadt 3A-s biztosíték. Ezek cseréje után a táp rendben van, kissé magas ugyan a fesz 18V. A panelen követve az ON/OFF lábat a két tranzisztor halottnak látszik, és van egy KA431 is ami valamilyen referencia feszültséget csinál az inverter IC-nek. Sajnos rajzot nem találtam az IP-35135B panelhez, ha lenne valakinek azt nagyon megköszönném. A Tanyán csak egy TXT file-t találtam, amiben pontosan le van írva a pozíciószámokhoz tartozó alkatrész, de ez nem sokat segít. A Google több oldalon is ezt a rajzot hozza az IP-35135B-re, de ez csak nyomokban hasonló keresetthez. Ha a Q201, és a Q202 tranzisztorban tokon belül található két ellenállás azt ugyanúgy lehet kimérni (dióda vizsgáló állásban) mintha sima tranzisztor lenne? Segítségeteket előre is köszönöm! Üdv: apatig
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce