Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG SMT-2231 VGA

MONITOR - EPROM
Type: (BIN)
Size
128.0byte
Page
---
Category
MONITOR
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SAMSUNG SMT-2231 SMT2231 VGA SMT 2231
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MONITOR forum topics:
Samsung 940N cső hiba?
Sziasztok! A következő jelenség volt: bekapcs, elindul, majd 2-3 sec után lekapcsol a háttérvilágítás. Cseréltem egy elkót, így 10 sec-ig bírta. Viszont ha a nagyfesz kábelek fölötti árnyékoló lemezt nem teszem a helyére akkor hibátlan. Ha fölteszem leáll - teljesen megismételhető a dolog. Sérült szigetelésű kábelt nem láttam. Most így összeraktam, de nem nyugtat meg. Leoldana valami túláramvédelem? Esetleg ennyire a határon van, hogy kapacitívan beterhel az árnyékolás és ez már elég neki? Köszi, L
Samsung 943N monitor 20 másodperc után kikapcsol
Üdv Kollégák!
Samsung 943N monitorom kb. 20 másodperc után kikapcsol. Addig tökéletes.
Korábban ezt úgy 5-10 perc után tette. Ekkor kicseréltem a nagy panelon lévő elkókat kis belső ellenállásúakra (ugyanis némelyik melegedett, egy "felpúposodott").
Ezután pár hónapig jól működött, de most már a kondik cseréje sem segített.
Kapcsolási rajzom nincs, van-e valakinek valami ötlete, hol keressem a hibát?
Ja, a 68 mikro 450 voltos kondit kicseréltem (mert melegedett), kapcsoltam vele párhuzamosan nagyfeszültségű 1 nF-es kondit, s ezután a cserélt sem melegedett.
Várom az "ötleteket", amit előre is köszönök. 
 
Samsung Syncmaster 2443 BW felekép fele csík
Üdvözlök mindenkit! Samsung Syncmaster 2443 BW monitorom megadta magát. A jobb oldalán egyharmad részben a kép csíkos. Olvasgattam már a fórumon pár dolgot, és COF gyanús, de úgy gondoltam megosztok egy képet róla (link), biztos, ami biztos alapon. Minden választ előre is köszönök! http://kepfeltoltes.hu/view/141129/IMG_20141129_231751_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Samsung 203B Nem ad képet
Sziasztok ! Táp hibáját a kondik cseréjével elhárítottam , bár a 820uF helyett 1000uF-o raktam be. Működik is , de...Bemeneti jel nélkül a képernyőn meg is jelenik a kis képernyőkímélős ablakocska , hogy keresi a bemenetein felváltva a jelet , de ahogy rádugom a gépet az ablakocska eltűnik viszont a kép nem jelenik meg. A tápból kijön a 13,5 V. Main panelen is jók a tovább osztott tápfeszültségek. Pm25LV010 a gyanús ? Segítségeteket előre is kösz.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce