Sziasztok!fenti monitoron függőlegse csikok vannak.A tápok rendben.Van valakinek ötlete.Kép mellékelve!
Üdv
Samsung Syncmaster 932b szerkezetet hozott hozzám az egyik barátom. Nehézkesen indul. Gondolom át kéne kondizni a tápját. Na de hogy a manóba lehet szétszedni kalapács és fűrész nélkül? Az alján láttam két kis mélyedést, Itt kéne feszegetni? Körbe patentek?
Kis segítséget kérnék, nagyon szép külső állapotú nem akarom körbe csavarhúzó nyomokkal tarkítani.
Köszi Laci
Sziasztok
A monitor üzemképtelen hibával került hozzám.A pupos kondik és az STU407D cseréje után az inverter elindul,de csak az egyik oldalon gyullad meg a cső,akkor is,ha felcserélem a ccfl-t.A rossz oldalon a jelalak is kisebb,mint a másikon.Menetzárlatra gyanakszom.Van e valakinek eladó trafója vagy komplett panelja.Köszönettel Reparator1
U.I.A topic felfüggesztésre került,elnézést a pontatlanságért,legközelebb vigyázok.Üdvözlettel Reparátpor1
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Üdv az Uraknak!
Adott a címben szereplő monitor, VGA és DVI bemenetekkel. Ha nincs rá dugva semmi, bekapcs. után előszőr analóg bemenetre írja, hogy nincs jel, majd a DVI-ra és azon marad. Forrás választó gombra elmegy a háttérfény is. Ha VGA-n kap jelet, dettó, de a kék led továbbra is világít. DVI-ról nem tudtam kipróbálni. Szoftver-hiba, ebben kérnék vkitől dump-ot, ha lehetséges. Van egy 24SC08 és egy Winbond 25x408(?). A 24C-be már találtam (elvileg ehhez való) anyagokat, persze nem biztos, hogy jók, de nem változott. Van DVI, VGA és 2VGA nevű állományom. Annyi változott, hogy ha VGA-n adok jelet, leáll stby-ra (háttér ki, kék led villog). Égen-földön nem találok ehhez bios-dump-ot... Ha volna valakinek esetleg, azt nagyon megköszönném.
Board type: BN41-01654B VER NO:MP1.0
Scaler: SE1059LMHL
Köszönöm!