Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SAMSUNG T240HD T260HD CHASSIS LTD24NS LTD26NS

MONITOR - SERVICE MANUAL
Type: (RAR)
Size
21.3 MB
Page
---
Category
MONITOR
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar samsung manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    SAMSUNG T-240HD T-260HD CHASSIS LTD-24NS LTD-26NS T240HD T260HD LTD24NS LTD26NS 240 HD 260 LTD 24 NS 26
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MONITOR forum topics:
Samsung LS22CLZB/EN nem csinál semmit! Kész !
Sziasztok! Ma hozták ezt a monitort, hogy tegnap használták, de ma semmit nem csinál. Szétszedés után átmértem a tápokat, 5V, 14V meg van a tápnál, a proci mellet még mérek 3.2V, és 1.8V szerintem ezek rendben vannak. próbára raktam bele új kondikat de semmi változás nem történt. Mi lehet a gond main-bord vagy még esetleg táp?
Samsung Syncmaster 957MB Vízszintes torzítás
Tisztelt szakemberek akövetkező a problémám. Vettem nemrég használtan egy Samsung Syncmaster 957MB monitort és az a legnagyobb gondja, hogy a kép baloldalán kicsit "tömöríti" a képet. Például a Mozilla vissza gombja is tojás alakú kör helyett. Kérdés, hogy lehet e ezen állítani, vagy valami egyéb gondja lehet? A másik probléma, hogy a konvergencia nem egyenletes. Naggyából sikerült beállítani, de függőleges irányban nem lehet úgy beállítani, hogy mindenhol jó legyen. Vagy a jobb felső sarokban és a bal alsóban jó a konvergencia, vagy fordítva, mintha el lenne csavarodva az eltérítés, a vizszintes konvergencia jó. Az a kérdés, hogy be lehet e állítani a konvergencia eloszlását a képernyőn, ha igen hogy? Mellékeltem egy rajzot ami szemlélteti a kép torzítását, fényképezni sajnos nemtudok. Előre is köszönöm a segítséget. Szerkesztettem egy scope képet, hogy látszódjon mi is a gond. az is feltűnt, hogy a start gomb a bal alsó sarokban még felfele is elhajlik :S
Samsung SyncMaster 920N
Nevezett monitor néhány napja furcsa dolgokat művel. Amikor bekapcsolom szép,tökéletes képe van. Majd kb 15-40 perces géphasználat után a betűk,sorok mellett (jobbra)szürkés elmosódott kb.2-4 cm-es szürkés elmosódás jelenik meg. (egérnél is). Időnként teljesen elhomályosodik mintha mindenből kettő vagy több lenne,vagy eltolná a képet, aztán néhány másodperc múlva vissza áll. A monitor rossz? (van ugyan vírusírtóm,de lehet vírusos a gép?) Előre is köszönöm a segítségeket, válaszokat! Üdv:Haver
Samsung LCD monitor nem kap jelet
Sziasztok! Van egy Samsung GH17LS típusú 17-es LCD monitor,ami bekapcsoláskor működik,kiírja hogy kéri a jelet.A számítógéppel összekötve viszont bekapcsolás után sötét a képernyő.A táp része rendben van minden feszültség megvan,az inverter is jó világít a háttér,csak hát nem vezérli a gép,a lcd panelon a kondik jók,minden feszültség megvan,processzor hiba lehet vagy esetleg más? A válaszokat köszönöm előre.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce