Sziasztok Mesterek!
Keresnék az 5062-A -s samuhoz szervízkódot. Hibátlan a készülék, de új kora óta a kép egy kicsit össze van nyomva, ezt szeretném korrigálni.
Valamint van egy Samu CZ28D83N tv-nk. A probléma, hogy időnként rettenetesen el kezd sípolni (meleg állapotban) vagy hidegen is jön a "műsor" azonnal, ha állomást váltok. Próbáltam fülelni, hogy honnan jön a hang, de nem igazán tudom behatárolni. Hogy lehet ezt a hibát konkrétan megállapítani, hogy melyik alkatrész miatt sípol?
A segítséget előre is köszönöm!
Akos
Tisztelt kollégák! A fenti tipusu készülékbe,kellene egy featur box mivel nem jön ki belőle vezérlőjel a tápegység inditására. A tápegység jó. Eddig cxa2165q icét cseréltem,meg 3 darab 100ua16v -os kondit,de javulás nem történt.Ha valakinek van valami ötlete,hogy milehet a baja,vagy lehet-e valahonnan beszerezni ezt a featur boxot. A box tipusa. AA41-01192B-01 ÜDV. lantal köszönöm.
sziasztok
Kaptam egy fent emlitett típusú tvt. Olyan gondja van hogy fél ora használat után ha kikpacsolom és ujra vissza akkor a kép csak egy 10 másodpercig van meg és eltünik,viszont a hang továbbra is jó. Mi lehet a probléma?
elöre is köszi a segítséget!
üdv : Tiva
Sziasztok.Samsung CW29A114N/chasics:ks7a/ ,az a probléma bekapcsoláskor 3-4-et villan az elején a led és a villogás ütemébem kattog benne a relé.Utánna működik szépen,de ha ki akarom kapcsolni akkor relé egyfolytábam kattog és villog a led.Gácsi.