Sziasztok!
A cimben szereplő panellal van olyan gondom, hogy túl hamar lekapcsolja a fűtést. Egyébként az egész programot hiba nélkül végigviszi.
A teljes történet:
A gépet amiben a cimbeli panel volt, egy másik általam rendberakott hibátlan működésű panellal adtam el, de megpróbálkoznek ennek a panelnak ezirányú javításával.
Amikor még a gépben volt, cseréltem ntc-t, de azzal is ugyanezt csinálta, hogy nem fűtötte fel rendesen a vizet.
A cserepanel viszont mindkét ntc-vel tökéletesen működik, tehát a hiba az eredeti panelben keresendő.
Én még nem találkoztam Samsung panelnal ezzel a hibával, ezért a kérdésem az lenne, hogy találkozott-e már közületek valaki ezzel a hibával és javítható volt-e, vagy nem?
Csatolok képeket a fő panel mindkét oldaláról, valamint az előlapról.
A típusára nem emlékszem a gépnek és nem tudom, hogy készítettem- e adattábla fotót, tehát ezzel nem tudok szolgálni.
Előre is köszönöm mindenkinek, aki válaszol.
Üdv: Ladakolyok
Ilyenem még nem volt. Túlfűt? Mitől?
Amúgy B.Ú.É.Ķ.
p.s. Teleszkópok hervadtak, ajtó törött, vezérlőt már műtötték, fűtőbetét jó. És mire odaértem már door error.
Ment a levesbe a masina.
Sziasztok.
Samsung szárító szétszedés után ez fogadott. Kicsit szöszös a gépezet. Első, hátsó filc ilyen állapotban van, gondolom ezért van tele a gép belseje szösszel vastagon. Külön cserélhető, lehet hozzá kapni, nem igazán találok hozzá, vagy érdemes egyáltalán foglalkozni vele!?
Köszi!
Sziasztok!
Kávé készítése közben a mikrosütő oldalából ív húzott át a hozzá közelálló kis fémkosárra.
Mi lehetett a kiváltó ok?
Tippek?
Köszönettel
csaba