Sziasztok!
Fent nevezett gép időnként,rendszertelenül,kikapcsol majd bekapcsol.
Össze vissza ugrál,a programban,majd újra indul.
Kikapcsova,majd bekapcsolva,program elejére ugrik,vagy folytatja a programot vagy tetszése szerinti helyre ugrik.
Ennek a hibának a javításához kérem a segítségeteket!
(Fotókat késöbb teszek fel.)
Köszönöm.
Jano
U.I. ̶
E̶g̶y̶e̶n̶l̶ö̶r̶e̶ ̶f̶é̶l̶r̶e̶t̶é̶v̶e̶.̶
U.I._1
Újra félretéve . Próba később .
Sziasztok!
A fenti porszívó motor hibás(?)
Az adattábláról az ismerős következőket dktálta be a telefonba:
Model:SC4550
M/C:VCC4550-3V/XEH
Made in Vietnam
Az idős hölgy , a felnőtt a lányának a porszívóját szeretné elfogadható (alkatrész) áron megjavítatni!
Holnap délelőtt,hozza át.
Kérem,hogy az szóljon hozzá,aki segíteni tud!
Köszönöm.
Üdv varga jano
Sziasztok!
Ma meghozták a porszívót.Penetràns,égett szaga van.Az ismerős elmondta,hogy ma reggel "próba képpen bekapcsolta, ezután búgott és füstölt"
Sziasztok!
A szűrőkkel mit lehet csinálni?
Ha jól látom a doksit,van benne,három.
Sziasztok!
A motor helyett,egy utángyártott motort fogok megajánlani az ismerősnek.Ha kéri,akkor megrendelem.
Sziasztok!
Kérik a porszívó javítását.A motor Br. : 11.405.-ft -8 hét alatt szállítják.
Köszönöm szépen a segítségeteket. Üdv jano
Sziasztok!
Az motor beérkezett.Cseréltem a rosszat az újra. Köszönöm szépen a segítséget.Üdv varga jano
Szevasztok!
Nem vagyok mikrozseni. :-)
Egyre több ismerős talál meg ezekkel a kütyükkel.
A tárgyban említett gép nem melegít.
Amiket eddig végig mértem benne.
AC 230 rámegy a trafóra.
Diódát kivettem 12DC tápról teszteltem, polarítás változtatásra, hol vezetett, hol zárt. Nyitásnál 8 volt körüli feszt mértem, tehát 3 volt esett rajta.
Kondit megmértem 0.9uF.
A trafó primerje néhány tized ohm, de a szekunder 230 ohm. Fűtőtekercs, cső fütés, nagyfesz bizti nem szakadt.
Ami a furcsa, számomra, hogy a kondit ki akartam sütni 150 ohmos ellenállással, de egy szem szikrát nem láttam. Rendbe vannak így ezek a mérések és csak a magnetron (OM75P) jöhet számításba mint hibaforrás?
Várom megtisztelő válaszaitokat.
Üdv!
Udv. mindenkinek. Annyit találtam rajta , hogy Samsung DA99 01774 , de Google még képet sem talál róla . Az ajtóban van a kezelője amin nem világít kijelző és valahogy ki kellene venni . Hogy szokták ezt beépíteni , vagy hogy lehet kivenni ?