Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SANYO CLT-2032

TELEPHONE - EPROM
Type: (RAR)
Size
427.0byte
Page
---
Category
TELEPHONE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sanyo manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SANYO CLT-2032 CLT2032 CLT 2032
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TELEPHONE forum topics:
LPH7779 es LCD-t lehet-e helyettesíteni az LPH7366-os LCD-vel? NOKIA LCD.
Sziasztok! Az témában említett típusról csak azért érdeklődnék, mert olvastam hogy elméletileg lehet használni az LPH7366-ost a 7779 helyett. Mert ahogy nézegettem az egyik oldalon ott azt írták, hogy a 7366-os kijelzőnél a 6-os lábat (OSC) csak a GND-re kell kötni és jó lesz. És amúgy is PCD8544-ez vezérlő van mindegyikbe. Na ezt szeretném megkérdezni hogy igaz-e? Igaz nem telefonba lesz a kijelző hanem egy AVR-es cuccomhoz. Az alábbi telefonokban találhatók ezek a kijelzők: LPH7779-es Nokia 3210, 3310, 3330, 3315, 2250m 3410 LPH7366-os Nokia 5110, 5120, 5130, 6110, 6150 Előre is köszönöm.
XIAOMI Redmi Note 4 SIM1 nem kapcsolódik hálózatra (MEGOLDVA)
Üdvözletem!
A címben megnevezett telefonom nem tudom használni a SIM 1-ben mert ugyan érzékeli
a SIM kártya jelenlétét, de hálózatra (mobil) nem tud kapcsolódni, viszont SIM 2-ben gond nélkül
működik a mobilhálózat ill. a telefon.
Próbáltam másik kártyával is, a hiba ugyan az. A kártya a telefon megvásárlása óta a készülékben
volt, nem volt piszkálva, eddig tette a dolgát rendesen.
Szoftveres hibára gyanakszom mert a telefont semmilyen külső fizikai hatás nem érte.
Jól gondolom-e?
Segítségüket előre is köszönöm!
Üdvözlettel: Imre

Nos úgy alakult, hogy rom újratelepítésével próbálkoztam de nem lett jó. Aztán gondoltam egyet és feltettem rá
a megfelelő "stabil" romot és csodák csodájára a készülék működik. A kérdés már csak az, hogy mitől döglött meg
a régi rom? Érdekes.
Köszönöm a megtisztelő segítségeteket!
P-1000-es kínai tablet/telefon kijelző háttérvilágítás javitás
Sziasztok!! Azzal a kérdéssel fordulok felétek,hogy honnan lehetne megtudni egy SMD sot-363 tokozású IC-ről , hogy mi a típusa és lehet-e helyettesíteni azt, ami rá van írva az csak annyi, hogy B235F.a kijelző háttérvilágításának a vezérlője de a ráírt kóddal nem találtam semmit sem a google-n Sokféle hasonló ic van de lehet-e kiváltani??? Ha valaki szaladt már hasonlóba megköszönném ha megosztaná a tapasztalatait. Most egyébként a led-ektől kivezettem 2 szál vékony hajlékony vezetéket és rá forrasztottam egy 9v-os elem csatit és külső elemmel szépen megy a világítás, csak kényelmetlen, párhuzamosan vannak a led-ek kapcsolva 3x5 db Előre is köszönöm a hozzászólásokat. tisztelettel Ciribiri
Igo Primo felbontás-probléma kiküszöbölése
Hello! Adott egy Igo Primo 9.6.29.596752, ami egy 5.1-es droidot futtató készüléken hibátlanul fut, de megpróbáltam átrakni egy 8.1-es készülékre, aminek más a felbontása és ott sehogy nem indul. Több külföldi fórumon már kerestem a megfelelő beállítást, illetve fájlokat, de több data.zip és branding.zip kipróbálása, valamint sys.txt módosítások tömege után is csak 2 indulás tapasztalható: -kiírja, hogy nem támogatott felbontás -nem ír ki semmit, csak fekete lesz a képernyő és 5-10mp-enként bekapcsolja a GPS-t, majd ki. Render többféle volt már tesztelve, driver=engine, vga=0 (1-el se ment), screen_xy is auto, valamint saját "nem támogatottnak nevezett és akkor kiírt" értékekre beállított közeli értékek is a netes példák alapján, de sehogy nem indul el megfelelően. Valamikor régen WinCE verziókkal sokat szórakoztam hasonló okokból és akkoriban sikerült megoldanom, de az emlékeim és a türelmem immáron fogytán van, ezért próbálok itt szerencsét, hátha valaki ért hozzá és tudja mit kéne és hova írni, hogy működjön. A data.zip a 150MB-os változat. A készülék felbontása a program szerint nem fix: 1830x1080 és vagy éppen 1992x918 elfordítva az első párja: 999x1911. (Letöröltem, újratelepítettem és másodjára más felbontással volt problémája.) Ha e felbontást fixen írom be a sys.txt-be, akkor nem ír hibát, csak fekete marad a kijelző és a háttérben fut a program. Ha van szaki, aki nem csak találgat, kérem ossza meg ismereteit, hogyan sikerült neki beállítania. Köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce