Sziasztok!
Ezt jó lenne ma megoldanom.
Kérdésem, hogy mire számítsak?
Sokan mint a Philipseket, a Schneider gépeket sem nagyon szeretik :S
Panelt kiszedtem, sortranzisztor csont zárlatos. Állítólag ment, majd másnap bekapcs és tök csend. Csak pittyeg. Panel ripityomra törve a sortrafó alatt, de meg van foltozva, félek ettől a géptől :)
Üdv:
Pityesz
Üdv nem alvók!
Érdeklődnék, hogy nincs-e meg valakinek a TV1003 chassis rajza, a 29M431-hez?
Üdvözlet mindenkinek!
A fent említett készülék bekapcsolásakor a stand-by led sűrűn villog, vele együtt a háttérvilágítás is.
Tápegységhibát gyanítottam (ez nagyjából megegyezik a PT1000 sasszi tápjával), megvizsgáltam, átkondiztam de a hiba maradt.
Találkozott valaki evvel a hibaesettel?
Bármilyen ötlet, jótanács, nekem segítség.
Üdv Robi.
Sziasztok!
TV mukodik, a képe tökéletes.De pl. ha kihuzom az antennát és akkor hirtelen sok lesz a fehér akkor a TV lekapcsol, majd ujraindul de nem tud, csak pumpál a végtelenségig, a B+ 145V leesik 80V ig is majd igy körbe, meg a többi feszültség is leesik amig ki nem huzom a 230V-bol, azutan egybol visszkapcsol és minden jó.
Primer elkok jok, szekunder B+ 47µF/250V helyett próbára raktam 330µF/200V, de ugyanaz lett.
Egy éve már cseréltem a tipushibas C309, R302 E/W miatt.
Valami védelem megbolondítja?