Üdv!
Keresem egy 17MB60-4 vestel main-el szerelt sharp LCD-hez az usb-röl feltölthető szoftvert. A tv típusa:
LC40SH340E. Találtam 17MB60-as cucot, fel is töltöttem rá, azzal legalább már ki-be kapcsol, távra reagál. Az alap hiba az volt, hogy stby-ból bekapcsolt, hátérfény ok,kép nincs,de onnan se ki, se be, lefagyás. Konnektorból kihúz, vissza és kezdődik előröl. A 17MB60-al nem fagy le, "csak" nincs kép. Szóval jó lenne egy hozzá való szoft.
Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
Gábor
Sziasztok!
A fenti LCD tv-hez keresnék rajzot.
A készenléti tápja meghótt, mert villám vili meglátogatta.
Kívülről adva 5V-ot a készenlétnek sem indul, illetve zöldre vált, kis idő mulva vissza és kettőket villan a LED-je.
A main részen alig vannak feszek, jó lenne megnézni rajzon, hogy hol minek kellene lenni.
Az 5V nyilván átmegy, indul a nagytáp is, annak a feszei rendben vannak. Vélhetően a proci egy része is megy mert különben nem tudnám távval kapcsolni.
Előre is köszi:stomi
Sziasztok!
Egy ismerősömnek a .Sharp LC42 LE760E LCD TV-je van, és Lap-top-tól szeretne filmeket nézni. HDMI kábellel csatlakozik a TV-re, és a kép tökéletes, de hang semmi. Más TV- vel működik a hang is és a kábel is jó (másik kábellel ugyanez a helyzet. Ezen a TV-n a 4 HDMI bemenet közül egyikkel sem működik a hang. Ugyanakkor SET-TOP box-ról viszont van hang is.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdvözlettel:
Attila
A Lap-top-on kellett beállítani a csatlakoztatott TV-t, ill. kiválasztani.
Sziasztok!
Bekapcsoláskor csak villog a stby led.Elsőként mindent átmérve a tápok jók a firmware szorulna frissítésre, átnézve a topikokat nem találtam ilyet.
Bízom benne, hogy azóta akadt valakinél.
Ebben kérnék segítséget tőletek.
Köszönettel : Laci