Sziasztok!
Elakadtam a fenti TV készülék tápegységének javítása közben. A következő félvezetők beszerzésére nem találok forrást. Ehhez kérnék segítséget és/vagy a helyettesítésükre ötletet. Ami tönkrement: 2sk2717 (Toshiba gy.) ezt sikerült beszereznem, 2sk2917 (Toshiba gy.) ez nincs, FMDG 26 (teljesítmény dióda) ez sincs.
Köszi, Bagoly69.
Sziasztok !
A fent említett led tv  hozzám került javításra .A hiba a következő volt . Bekapcsolás után a tv kb 20 percig működött ,majd kikapcsolt és újra be .Ha levettem a hátulját akkor működött akár 2-3 óra hosszat is . Gondoltam valami túlmelegszik, nem hűl rendesen . A táp kondikat cseréltem nem e azok okozzák a hibát . A probléma sajnos nem ez volt . Pár nap után a tv már be sem kapcsolható ! 
A táp elindul 
BU +5V Stanbye ok!
UR +13,2V Ok ! 
PNL +12V Nincs ,de ez csak power -on után áll fell
Az érintőpanelet megérintve elindul a táp ,az PWN-ON 3,3V  ekkor, de kb 5 másodpec elteltével a Main boardon a 13,2v leesik 0 ra .Az AC-DET 0V .Az alaplapi tápinvertereken sem mérhető feszültség .
A háttér világítás rendben van ,megnéztem a ledsorokat .
A táp :  tipusa DSP-126cP-1A
         RUNTKA 682WJQZ
Sziasztok,
SHARP LC-40LE510E LCD TV  spi mentést keresek. Vestel 17-MB60-4 main van benne, az SPI MX25L8006E
Köszi,
Zoli
Sziasztok.
Egy ismerős tv piros ledje villog egyenletesen. Ezen kívül semmire nem reagál. kihúz bedug nyomkodtam már mindent minden kombinációban de semmi reakció. Olyan mintha időzítő lenne rajta de kihúz bedug sem törli.
Tanácsaitokat várom.
Köszönettel Laci