Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SHARP C-3706H,CV-3730H

TV - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
5.0 MB
Page
---
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sharp manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SHARP C-3706H CV-3730H C3706H CV3730H 3706 CV 3730 3706H 3730H
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
SHARP LC-32AD5E-BK tápegységén nagyobbak a feszültségek. (megoldva)
Sziasztok!
Nevezett készülék sz*vat. Villámos volt.. tápegységében (ETL-XPC-204T) néhány alkatrész tönkrement. Diódahíd, fet, táp ic, stb. Beszerezve őket és kicserélve  a rosszakat érdekes jelenséget produkál. Hálózatra kötve a készenléti led zölden világít, relé meghúz és visszaold. Ezt kétszer háromszor ismétli, majd relé behúzva marad és elindul az üzeni táp. Viszont ilyenkor minden (12v, 24v,) kb. 30%-al magasabb. Pár másodperc után lekapcsol és újraindul, vélhetően a védelemnek köszönhetően. Szóval ismét végigmértem minden alkatrészt, de hibásat nem találtam. Tehát adódik a kérdés.. mi a búbánattól viselkedhet ez így? Ötlete valakinek? Én már elvesztettem a fonalat.
Köszönettel: Kiss Z.
SHARP AQUOS LC-42AD5E képhiba a kijelzőn a menü jó a kép viszont zajos ha leveszem a kontrasztot akkor jó
Sziasztok A tv-ét tavaly letették most elővéve ezt a hibát müveli a menü tökéletes. t-con?vagy esetleg main hiba A t-con tipusa CPWBX3796TPZ
Sharp C-1451SC hidegen nehezen indul.
Sziasztok. Meggyűlt a bajom ezzel a "kis" szörnyeteggel, már csak szinte a káva az eredeti. Kondenzátorok mérve/cserélve amit kellet, de ennek ellenére hidegen csak öt/tíz perc múlva hajlandó beindulni. Hűtöttem fűtöttem de nem reagál, viszont ha beindul le se lehet lőni /ha standby-ban marad jól működik/. Az STRD 5541-re gyanakszom mert ő reagál a melegre, de a feszültségek meg a rajz szerinti értéken mozognak. Ha valaki ráteszi a kezem a hibás alkatrészre azt megköszönném. Nem ér a dolog sokat, csak a kihívás. Üdv József.
SHARP LC-32D44E-GY lcd tv visszaáll készenlétre. (megoldva)
Sziasztok! Adott ez a masina amiben egy cső teljesen halott volt. Cseréltem és a párok áramfelvétele szépen egyforma is lett. Viszont bekapcsoláskor fény nem jelenik meg és kb. 4-5mp elteltével visszavált készenlétre. Ezen idő alatt minden tápfesz rendben van, de az inverter meghajtó (BD9883) nem kap kapcsoló jelet. Kérdésem az lenne a gyakorlottabb kollégákhoz, hogy ezt okozhatja a meghajtó hibája vagy a main a gyanúsított? Ha jól tudom sharpék szeretik bonyolítani a dolgot és csak akkor "kapcsol" ha minden rendben van. Viszont amennyiben nem is indítja az invertert honnan tudhatna annak esetleges hibájáról... :hmmm: itt nagyon elakadtam. Köszönettel: Kiss Z. Tvguru segítségével sikerült megoldani! :bow: Igaz voltak értelmezési problémáim a leírtakkal (service menu) de megfejtettem. Már csak azt a fránya "K" betűt kéne valahogy eltüntetnem. (sikerült, igaz nem tudom hogyan)
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce