Üdv.Keresek doksit ehez a lcd tv-hez.Köszönöm a segitséget.Atty.
Sziasztok!
Keresek tartalmat egy 17MB60-4.1 vestel main-el szerelt sharp LCD-hez .
Típusa: LC-32SH340E
A tv tasztról csipanik és bekapcsolható de ki már nem, csak háttérfény van semmi egyéb.
Távval inditható, de kikapcsolni a dugó kihúzásával lehet.
Találtam és küldtek a kedves kollégák tartalmat 17MB60-as cucoshoz(25Q80BVS)hez, fel is töltöttem rá de a helyzet változatlan.
USB stick kellene hozzá.
MAIN: 17mb60-4.1 main
Tv típusa: Sharp LC-32SH340E
Kijelző: LC320WUN(SC)(B1)
FLASH: 25Q80BVS
Előre is köszönöm.
Üdv:
Üdv. a Tanyalakóknak!
Segítségért fordulnék hozzátok.
Egyik munkatársam hozta el a fenti televízióját azzal, ha javítható és megéri, akkor nézzem már meg. Nos a hiba az, hogy a kép összeugrott középre egy kb.: 5 cm.-s sávban, alul és felül sötétség. Azt mondta a Tv kb.: 15 éves, gondolom jó pár kondi ki is száradt benne. Merre induljak, miket nézzek meg. A forrasztási hibákat átnéztem, átforrasztottam, de nincs változás.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv!
Sziasztok!
Nevezett készülék (legtöbbször) bekapcsolható, pár percig működik, majd letilt. Elkezdtem méricskélni, de valahol (szokás szerint) elvesztettem a fonalat, vagy elvittem magam az erdőbe. Eljutottam odáig, hogy a tápegység kimenetén minden feszültség pulzál amikor nem működik a készülék. Hűtésre/melegítésre nem reagál, de ha hagyom kihúzva 12-20 percig, akkor vissza tudom kapcsolni. Kivéve a tápot és kényszer indítva szintén pulzálnak a feszültségek, miközben a PFC (elkón mérve) stabil. Egyszerűen nem látom fától az erdőt?
Köszönettel: Kiss Zoltán