Sziasztok!
Ez a készülék "villámáldozat" lett. Tulaj kihúzta a hálózatból, viszont az antennát nem. Teljes "halál" állapotában került hozzám. Tápegység javítása után már beindult, de elég furcsán viselkedik. Bármely funkciógomb megnyomására kb. 15-20mp elteltével reagál. Hangolás végigfut (ha a mintegy 20-perces keresés annak nevezhető) adót viszont nem talál analóg/digital sávban sem. HDMI csatlakozás esetén van kép. Service menüt (hang-, input/power) nem tudom elérni, vélhetően a "késleltetett" reagálás miatt. A tuner érezhetően túl meleg.. mivel innen érte az áldás, gondolom ez tuti nem élte túl.
Arra gondoltam kiveszem, hátha ez terhel be, ill. bolondítja meg. Viszont feleslegesen nem szenvednék vele, annyira nem egyszerű művelet. Szóval a kérdés: nem találkozott már valaki ilyen jelenséggel?
Köszönettel: Kiss Zoltán
Sziasztok
A tárgyban jelzett tv áram alá helyezve egyből bekapcsol, gombra távra nem reagál, majd pár másodperc után kikapcsol, és újra be. Ezt ismétli folyamatosan, ha szerviz módban indítom úgy bekapcsol, kép hang van, hibatárolók mind 0. Ha ebben a menüben pl nyelvet szeretnék választani akkor is lefagy és kezdi az újra indulgatást. A neten egy firmwaret találtam hozzá, de azzal nem indul el a frissítés.
tudnátok küldeni hozzá USB-s szoftvert?
Köszi
Balázs
Sziasztok!
A fenti készülék táphibával került hozzám.Ebben nincs is semmi különleges, de a baj az, hogy a táp és az inverter kösös panelon található./RUNTKA 395WJQZ/Ezért ha beszerezhető lenne is biztosan drága multság lenne, de nincs. Marad a javítás. A fő baj egy smd
ic LD 7576GS ami szintén alig létezik és igen drágán /Kb. 8000Ft./
Amennyiben valaki tud forrást ezekhez, vagy esetleg akad a fiókban,
Szükségem lenne a segítségre.
Köszönöm: Laci
udv mindenkinek
a fent emlitett tv ben kicsereltem a 24l02 eepromot uj toltettel, de az osd ablak el van tolva jobra, nemlatni az ertekeket amit be akarok irni.
az eredeti is elvolt tolva de a fo hiba a csatorna programozas volt.
tud valaki tanacsot adni hol talalok toltest az eepromba ami biztos jo ebbe a 37es be?
koszi a valaszotokat.
udv roland