Sziasztok!
A kikapcsolás véletlenszerű. Néha megy órákig, de van, hogy 5 perc után kikapcsol. Kondikat szkóppal végignéztem. Nem tápos, hanem inkább a mainon van a probléma. Amikor kikapcsol akkor a zöld led is kialszik. Újra lehet indítani, ha kihúzom a konnektorból és visszadugom.A processzort hiába hűtöm, melegítem.Pedig valami baja van az biztos.Lehet maint-t kéne cseréli és hamarabb megoldódna.Találkozott már valaki ilyennel? Köszönöm!!!
Sziasztok!
Áram alá helyezve a készüléket, készenléti led egyből kéken világít (indulna) de kép, illetve háttér világítás nincs. BL on vonalon semmi. Távra stb. reagál. Ha kihúzom és szerviz menüvel indítom, akkor minden rendben. Hangolható és minden funkció működik... egészen addig, míg ki nem kapcsolom. Bevallom, itt elfogytak még az ötleteim is. Tudna valaki tanácsot adni?
Köszönettel: Kiss Z. |
Üdv!
A címben jelzett masina, bekapcsolható. Bekapcsoláskor a fény felvillan de képet nem ad, háttér megy. A tápon feltüntetett feszültségek megvannak. Szkóppal vizsgálva " tiszták" a mainon lévő stabkockákon is. A tulaj szerint van mikor kép is van, de csak néhány percig. Ha valaki tud a hibáról kérem írja meg.
A készülék :LSC480HN08-G1 kijelzővel szerelt változat. A T-con-on a feszültségek rendben vannak,kivéve az RT6929-Rt6930 converter ic-ken. Bekapcsoláskor a feszültségek 1mp-re megjelennek, majd leállnak mindkét ic-n . Hibás forrasztást nem találtam, illetve átforrasztottam a panelt. Kérdés,kuka a kijelző?? Érdekessége a dolognak, hogy néha elindul, akkor hosszabb rövidebb ideig működik. Köszönöm a figyelmet!
sziasztok
Van nálam egy németből származó tv amin aktiv a gyerekzár.Semilyen gomb kombinációval nem tudom elinditani.Kéri a négy számot amit nem tudok.Ha valaki tudja kérem segitsen.
Köszönöm