Sziasztok!
Bekapcsoláskor csak villog a stby led.Elsőként mindent átmérve a tápok jók a firmware szorulna frissítésre, átnézve a topikokat nem találtam ilyet.
Bízom benne, hogy azóta akadt valakinél.
Ebben kérnék segítséget tőletek.
Köszönettel : Laci
Hali Kollégák!
Az érzékelhető hiba berregés, recsegéssel, fény nincs.
Mérési eredmény: a készülék bekapcsolásakor azonnal megjelenik a sorvég tranzisztor kollektorán 106Volt.
OKITP7320B jelzés olvasható a shasszén
A táptranzisztor: P4NB80FP, rajzom nincs, a pufferen 316Volt mérhető.
Kérnék rajzot, és ötletet, a kondik ki vannak mérve a táp szekunder körében, - 1mikró 160V kimeneten amint írtam 106Volt,- nem terhel be a tápba zárlat kimérve,
Köszönöm a segítséget!
Tisztelt Szakik!
címben említett készülék lcd vezérlése négy részből áll: bal alsó-felső, jobb alsó felső. a vezérlésnél van a hiba? vagy az lcd kijelző maga a hibás?
Bekapcsolás után mihelyt van háttérvilágítás, folyamatos a képernyő jobb alsó negyedében a fehér függőleges csík, ami egy pixelcsoportnyi(zöld, piros, kék) széles!
válaszokat előre is köszönöm
üdv D A
szervusztok
JF0501-32601 fbt helyettesitheto e masik tipusuval?
Sharp 21PF2-U tipusu a tv,chassis G8