Jóreggelt Mesterek! A fenti készülék javításához szeretnék segítséget kérni. A tápfesz jelző világít,de tovább semmi.Előre is köszönöm.Stefi
Sziasztok!
Keresek hozzá main panelt esetleg valakinek van-é bontott?
Menyiért válna meg tőle?
Panel száma: KD890we16
kép mellékelve.
Üdv mindenkinek!
Bekapcsolás után a kék alapon "No signal" értesítés fogadott. A DVB-C és az analóg csatornákat végighangolva minden adót megtalál, de csak az analóg adókat tárolja. Kikapcsolás után a digitálisakat elfelejti, újra kell hangolni. Szervizinfót, dokumentációt nem találtam.
Gyári visszaállítás megtörtént.
Saját készülék, minden segítséget köszönök.
Sziasztok!
Fenti készülék ki-be kapcsolható, távirányítóval is, de kép nincs, se bootlogo, se osd. A LED háttér bekapcsolás után 2-3 másodperccel beindul, kikapcsoláskor leáll.
Tápban elkók ESR-e jók, a T-CON panelen a 12V, a 3.3V és az 1.8V megvan, zárlatos smd kondit nem találtam. Szerintetek merre érdemes folytatni?