Sziasztok!
A címben nevezett autórádió eepromjában kutakodtam. A mellékelt képen a kékkel jelölt rész a "számláló" ha jól gondolom. Csak nem tudom mit jelent, talán ha nulla akkor lezárt, nem lehet kódot beírni, várni kell. Ha több mint nulla akkor lehet a kódot beadni. A pirossal jelölt pedig maga a kód volna véleményem szerint, valamiféle algoritmussal kódolva?
Sziasztok
A képen látható autórádió nem engedi beírni a kódot. Léptetni tudom a számokon a kurzort de nem engedi az OK-t.
Kód megvan hozzá, de a tulaj már próbálkozott a beírással.
Ha tápon hagyom magához fog térni?
Köszi
Balázs
Üdv!
A kocsiban egy Renault Harn 1003 rv2d c3000e-p típusú autórádió üzemel. A hibajelenség annyi, hogy ha kiveszed a kulcsot kiszálsz lezárod az autót akkor is szol amig az aksi bírja. Ha manuálisan kapcsolom le kinyitom az ajtot kiszálok becsukom és bekapcsol. Ha leveszem az aksi sarut és visszarakom akkor kéri a kódot, ha nem adom meg akkor amint kiszálok és lezárom a kocsit elmegy a kijelzés tehát ilyenkor leáll. De amint megadom a kódot működik a szerkezet minden funkciója, de leállításkor nem áll le és kikapcsolhatatlan újra. De hát igy használhatatlan a rádió. szóval a Dacia szervízben azt mondták 130ezerért kicserélik a rádiót. Nos kissé sokallom és jó lenne inkább megjavítani. Szóval elsőre egy bekötési útmutatónak is örülnék mert azt sem találok, vagy bármi ötlet jól jönne.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni az alábbi navigációs problémára:
Adott egy Chevrolet Captiva autós navigáció. SD kártyáról történő rendszerfrissítés után a gép nem indul. Vagyis bekapcsoláskor 10-15 másodpercre megjelenik a Chevy logó,ezután kikacsol és újraindul a navi. A Wince felület nem elérhető, Activesync nem látja, SD-ről nem boot-tól , a programokat tároló 29F32G08CBACA flasht nem keresi. Olyan mind ha eltűnt volna Bootloader.
A gép felépítése:
Proci: AU1250 MIPS -es
A proci mellett található FLASH memória: S29GL256S10TFIO1
Az op rendszer: WinCe 5
Hogyan, milyen módszerrel lehetne elindítani a rendszert? Pl: JTAG
Válaszokat, ötleteket előre is köszönöm.