Üdv!
Van ez az említett tv, st by led világít,ha rányomok a távra,egy halk pattogást hallani a hangszórón,és hallani hogy beindulna a tv,de semmi fény,semmi kép,semmi hang nem jelenik meg a tv-n. és hallani mintha félgőzzel menne a tv,úgyértem nagyfesz hangjára utalok. de fütés sem megy...és távval ha kikapcsolom,leáll stby ra vissza. sorkimenőt cseréltem próbára,tápban 3 kis elkót is kidobtam már,... Valami tipp esetleg ehhez a tv -hez?? Nagy diódák nem zárlatosak,bu -sem. ???
Köszönöm!
Sparco
Üdv mindenkinek , egy ilyen csoda tv-vel küzdök , a hiba : hang van kép nincs, OSD megy , a kép sötét . Táv nincs hozzá , így TXT-t nem tudtam ki próbálni , ha egy kicsit megemelem a g2-t akkor szürke raszter mint mikor AV-én van jel nélkül. AV-rol u.a . Rajzot nem találtam (állítólag ch. SM 1) . Esetleg valaki tudna ajánlani valamilyen rajzot ahol TDA8362/8395 páros a kép hang felelős , mert az ic adat lapjából nem boldogulok .
Sziasztok!
A fenti tv-hez keresnék kapcsolási rajzot ha valakinek lenne mert én sehol sem tlálok.
Bekapcsoláskor a relé kattan de azonnal le is áll.
üdv Krisz
Hali!!
siemens FS 236 V6 típusú tv: Párnatorzítás,és jobbról balról nincs kép,se fény párna alakban kb 15 15 centiben.. Tda 9145 re jövő 4,7 ohm elégve,30 voltos zéner elszállva,ha cserélem öket,már ic vel együtt,melegszik az ic és ellenállat lefüstöl...Mi valami lehet még itt a bajság??
Köszi!
Üdv:Sparco