Szevasztok
Megtudnátok nekem mondani mikor engedték ki ezt a fentebb emlitett mosógépet,lenne egy eladó meg is venném magasztalják a fellegekbe állitólag 5 éves,de nekem többnek tünik.
Sziasztok
A tárgyban szereplő mosógép tápja felrobbant, két ellenállást nem tudtam beazonosítani. Tudnátok rajzzal vagy értékekkel segíteni? R2 valamint R53
Köszi
Balázs
Sziasztok!
Mivel csak a panel került hozzám, a pontos gép-típus nem ismert.
Az előéletéről annyit,hogy fűtőbetét csere történt,komplett motorral együtt, de azóta sem fűt.
Két smd ellenállást találtam kiégve, ami valószínűleg az NTC körben égtek el.Ennek a két ellenállásnak az értékére lennék nagyon kíváncsi.
Ha lenne valakinél egy ilyen panel, és leolvasná nekem az értékeit, azt megköszönném, vagy valami más módon rávezetne a megoldásra.
Az egyik talán 100 ohm, a másik a felismerhetetlenségig szétégett.
Köszönöm előre is a segítő szándékot.
Üdv:András.
Sziasztok.
Egy kis információra lenne szükségem.
A fent nevezett mosógép AKO 546 757 vezérlő panel valamilyen módon vizet kapott. Elhalálozott a mellékelt képen
bekeretezett 3-db SMD dioda és az IC. Semmi infót nem találtam
Ezen kívül. Kérésem; ha tudja valaki a típusait, esetleg mivel helyettesíthető megköszönném. Az IC és a függőlegesen beforrasztott dióda megemelte a kalapját. Vizet ez a dióda rész kapta, itt van az égési nyom. A meglévő diódán, ami szintén rossz SR08 olvasható. Az R2 és R53 értéke 33R 2W megszakadva. Hidegen mérve más rossz alkatrészt nem találtam.
Lehet lesz majd meglepi.
Köszönettel. Laci