Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SIEMENS SIWAMAT WV9320

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (DOC)
Size
802.5 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar siemens manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SIEMENS SIWAMAT WV-9320 WV9320 WV 9320
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Siemens inverteres mikrohullámú sütő magnetron hiba?!
Sziasztok!

Siemens inverteres mikrohullámú sütő magnetron hiba?! Mikor hozzám került el volt szállva az IGBT, zárlatos volt, lecsapkodta az automatát. Rendeltem bele ebay-ről (szerencsére nem egyet). Kicseréltem, el is indult és ment is vagy 5-10 percet, aztán megint zárlatos lett, automatát megint leverte. Én magnetron hibára gyanakszom, mert működés közben a magnetron furatain belesve látszott valami piros kör alakú izzás. Gondolom ez nem normális, nem de? Legalábbis nem inverteres gépeknél nem láttam még ilyet. Másik kérdésem hogy inverteres gépbe inverteres-magnetron is való?
Csatoltam képet a magnetron típusáról. Szerintetek helyettesíthetem, vagy ebbe speciálisan ilyen kell? 20.000Ft a bolti ára, még talán meg is érné ennyiért is, csak biztosra kellene tudnom hogy ez okozza-e a hibát. 

Köszi a segítséget.

Üdv.: G.
SE 25234/07 Siemens mosogatógép
Sziasztok! Vezérlő panelt keresek a mosogatógépembe. Siemens 5WK5710 van a panelra irva.8 gombos.Esetleg valakinek??? Köszi
Siemens HX745535H kombinált tűzhely (Megoldva)
Szép napot Urak!

Egy kérdés aki javitott vagy használ hasonló sütőt.
Általában alul/ felül sütés funkció megy és igy sütnek 230°C fok körül.
Egyik nap azt vették észre, hogy a sütő felmelegítése 240°C után a sütőt csak alsó fűtésre 220°C kapcsolták, és az nem tudta tartani a beállított hőfokot,
kb 150°C-ig vissza hűlt. Sütőben alul egy réteg alufóliát terítettek.
Ez fűtőszál probléma lehet, vagy ez természetes, hogy az alsó fűtőszál ennyire gyenge. Azt nem gondolom,hogy a lap alufólia akadályozná.

Utána jártam, csak lebontottam a sütő hátfalat és alsó fűtésnek egy kb 6mm átmérőjű fűtőszál van bedugva a sütőtér alá.
Az alsó fűtés önmagában az üres sütőt 35 perc alatt melegiti fel 170°C-ra.


 
Siemens hűtőgép javításról vélemény, szerelőt keresek, Bp XIX.
Sziasztok véleményeteket szeretném kérni, hogy belevágjunk-e szerelővel megnézetésbe vagy felesleges.

Ez egy majdnem 20 éves siemens hűtő-fagyasztó, egy motoros, két ajtós. Az újraindítás után, (rákapcsoltam a gyors fagyasztást) ment pár órát majd megállt, a motor nem indul, világítás van.

Megjegyzem, az utolsó elötti tisztitás után nem éreztük elégségesnek a hűtést, sokáig méregettem és nem volt teljesen szabályos a ki és be kapcsolás,

Volt, hogy 5,7 vagy néha 11 fokig is engedte felmenni és csak akkor kapcsolt be, majd pl 11 fokról lement 6-ra, megállt, fel 7-re és le 3-ig majd folytatta a mozgást 3-5 között.

Aztán, hagytuk, használhatónak ítéltük. (Ugyanezt a mérést megcsináltam másik hűtőnél, ott szépen 1 fokon belül ki be kapcsolgatott pl 6-7 között...)

Ezek alapján mi lehet a probléma azaz mekkora szervízköltségre lehet számítani a leírásom alapján vagy a leggyakoribb hibák esetén?

Típus nincs a hűtőn sajnos, a motort lefotóztam.

Előre is köszönöm a tanácsotokat!
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce