Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SIEMENS WM12E260 FF

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
2.6 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar siemens manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SIEMENS WM-12E-260 WM12E260 FF WM 12 260
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Siemens EQ.700 integral kávégép "SIEMENS" feliratnál megáll, gombokra nem reagál
Sziasztok, címbeli gép került hozzám a jelzett hibával. A cím már így is elég hosszú, ezért nem írtam, hogy kb fél perc után a szöveg is eltűnik, de a gép áram alatt marad. Gombok nyomkodásra csipognak, de semmi nem történik. A neten csak annyit találtam, hogy szoftver hiba, USB-n frissíthető (lenne), de a dump nem publikus, a panelt küldjük vissza a gyártónak. Más megoldás esetleg?
Minden segítséget köszönök!
Laci
Siemens WT45W460BY szárítógép nem szárít, kevés gáz?
Üdv, van egy kb 5 éves keveset használt siemens WT45W460BY szárítógép, ami egyre kevésbé szárít. Ez egy hőszivattyús kondenzációs és kondenzvíz is kevés képződik a gép meg kikapcsol, mintha kész lenne. Volt kint egy szerelő, aki szerint kevés a gáz benne és nem is érdemes tölteni, mert 1-2 hónap és újra elszivárog, csere alkatrész meg nincs. A párom volt vele, annyit mondott még neki, hogy a kompresszorba bejövő és kimenő cső nem elég meleg, illetve hideg. Meg valami szenzort még ellenőrzött előtte, de az okés volt. Szétszedtem én is és a meleg csövet bőven meg lehet fogni, kb 35 fokos, a hideg pedig 8-10. Töltő csonk sajtolással van lezárva. Siemens szerint sem lehet tölteni és cserélni sem. Leállni meg gondolom a gyenge hűtés miatt kevés kondenzáció miatt áll le, mert azt hiszi, kész van. Ha sok a ruha benne, akkor újraindul, mert a nedvesség érzékelője érzékeli, hogy vizes a ruha, de ugye akkor se szárítja meg. Van valakinek ötlete? Mert amúgy elég újszerű, igen bosszantó és drága lenne kidobni.
Siemens IQ300 WT66B200BY szárítógép sokáig szárítja a ruhákat
Sziasztok!
Van egy kb. 5 éves Siemens szárítógépünk. A következő probléma van vele: nagyon sokáig szárítja a ruhákat. Kb. kétszer annyi ideig mint újkorában. Szétszedtem darabokra és kitakarítottam belülről a sok gyöszt és magasnyomásúval kimostam a hőcserélőjét. Abban is volt rendesen szennyeződés, gyösz. A kivehető szűrője minden szárítás után kivan tisztítva. Ennek ellenére nem változott semmit a szárítási idő. A gép belseje meleg, kompresszor hallhatóan működik, a nedvességérzékelő szenzor is jónak tűnik. Teszteltem üresen is és néhány perc után leáll, hogy végzett. Kérnék segítséget a hiba elhárításában!
Válaszokat előre is köszönöm!

Érdemes elolvasni a előtűnő figyelmeztetéseket, valamint a szabályzatot. Ez a cím így kevés!
Kalex

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.
 

Ajánlom figyelmedbe!
Bosch és Siemens. Mosógép hibaüzenet, hasznos lehet.
Sziasztok! Ma találtam a gépemen, mosógép könyvtárban. Egy cimbinek kerestem régen,Bosch és Siemens gép. Ha érdemes, tegye már oda valaki ahová ez való, hogy más is rátaláljon! Köszönettel : Lacika69
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce