Üdv!
Van-e valakinek ötlete, hogy mit jelenthet az alábbi üzenet?
A címben szereplő mosogatógép 1., 2., 4. és 5. ledje világított a program végeztével. Közben a kijelző a szokásos "0"-t is mutatta, ahogyan minden program végén mindig ezt mutatja. Egy alkalommal fordult elő, amúgy az a mosogatás is rendben végigment. Se előtte, se utána nem mutatta ezt a kódot. A gép amúgy rendben van, eltárolt hibakód nincs.
Pont nem fényképeztem le a jelenséget, de a képen jelöltem.
Kimondottan ehhez a típushoz nem találtam szervizkönyvet, de ez a jelkombinációt semelyik Siemens vagy Bosch leírásában nem találtam még meg (lehet hogy nem néztem még eleget).
Köszönöm!
Szevasztok.
Soha nem javítottam mosógépet, és nincs is szándékomban.
A címbeli mosógép egy barátomé, aki egyébként motor tekercseléssel (is) foglalkozik.
Mondta, hogy 2db egyforma is van a családban, az egyiket szétszedte, hibás a dobcsillagja, de a másiknál is ugyanaz a tünet.
Nem talált sehol sem külön dobcsillagot, üstöt kompletten kapott volna arany árban.
A gép adatait telefonon diktálta le, ezek vannak ráírva:
Siemens.
E-NR:WM08A163BY/05
FD9009 100092
TYPE: WIM5.
Ha feltétlenül kellene a pontosításhoz, akkor elmegyek hozzá, és készítek róla képeket.
Minden építő jellegű információt megköszönök előre is.
Üdv.:Pista.
Sziasztok !
Az előző topikban megjelölt Siemens panelben van a fent nevezett alkatrész . A kereső által hozott oldalak kizárólag ázsiai oldalak . A gugli lefordítja , de nem értem a magyar fordítást . Ehhez kérem a segítségeteket ! Amit előre is nagyon szépen köszönök . Üdv varga jano
Üdv' mindenkinek.
Adva vannak azon gépek, amikben felül nem kiszedhető a teleszkóp és azt a szar lapos izét tették bele.
Lehet azt a lapos fajtát kapni valahol? Valaki állítólag látott javítókitet amiben csak a két lapos műanyag és a filcek vannak.
Eddig én is szereztem bontásból jó állapotú betétet, kihúztam a műanyagot, megpucoltam, majd bő zsírral visszaszuszakoltam cserélt filcekkel vagy miaszösszel.. De fogynak a készletek.
Netán tudja valaki, miféle anyag az a betét? Mert ha sikerülne venni egy fél négyzetmétert az sokáig elég lenne.