Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SILVERCREST KH-6510 6511 HU

VIDEO-DVD - USER MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.2 MB
Page
31
Category
VIDEO-DVD
USER MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar silvercrest manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
SILVERCREST KH-6510 6511 HU service manual (1st page)
Preview of SILVERCREST KH-6510 6511 HU [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
SILVERCREST KH-6510 6511 HU service manual (2nd page)
Preview of SILVERCREST KH-6510 6511 HU [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    KH-6510 KH6510 6511 HU KH 6510
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant VIDEO-DVD forum topics:
ITT NOKIA VR 3998 HiFi VPS
Szevasztok! ...ha tudtok,légyszives segítsetek ! Bármilyen leírása,rajza,-ha egyáltalán létezik-jót tenne,jól jönne! Nincs ZOOM,nem rakja ki azt a 6 ? vagy 9 műsort ablakokba,amiből választani lehet,amúgy a régen(évekig félre volt téve) fölprogramozott csatornák jönnek,nézhetők! Géza
Kifolyt elektrolit eltávolitása,letakaritása panelröl,TI milyen anyaggal szoktátok?
Sziasztok! Sikerült szerezni egy ujabb rettenetet: Sony slv-777vp tipusu videot. De ennek is a tápjában kifolytak a kondik. Le kellene mosni valamilyen szerrel-Isoprophanol kilöve. Ti milyen szerrel szoktátok? Amugy a tápban ELNA long life kondik vannak/gyári/ , ezekszerint elég hosszuéletüek! üdv:atis
Phillips VR550-02 videó SECAM-osra alakítása???? LEFÚJVA,nem olyan egyszerű az!
Sziasztok! Van egy VR550-02 tipusú videóm,sajnos ez nem tudja a secam rendszert.Láttam ugyan ez /58 típussal ismeri. Szerkezetileg szinte teljesen megegyeznek(ugyan az a proci meg minden),elsőre a fényképen szereplő pal/secam detektor bekötése(nem bekötése) tűnt fel. Szerintetek ha ezt átalakítom van esély hogy lejátsza színesben a secam felvételt? Tudok eeprom tartalmat is szerezni hozzá ,egyenlőre arra vagyok kíváncsi anélkül is menne e.Valamint kérdésem: ha az eeprom tartalmat átírom egy magyar menüs VR550-58 éval akkor ez is magyar menüs lesz? Üdv!
SHARP VC-A30BP kazettafészek gond.
Szép estét Mindenkinek! Van ez a muzeális darab, mely szíjak cseréje és programkapcsoló pucolás, majd teljes tisztítás után hihetetlenül szépen dolgozik. Igen ám, de az okos gazdája a megevett kazettát kiszedte belőle, és elbarmolta a kazettafészek jobb oldali kiemelő fogaskerekét. Ezt viszont csak a restaurálás után vettem észre. Tehát jelenleg ha segítek a kazettafészeknek lejutni, pöpecül megy. Ki is adja a kazettát. Be viszont csak segítséggel megy. Szóval: van e valakinek ehhez a géphez kazettafészke, vagy bármilyen működő fölösleges videója? A gazdit bármi működő gép érdekelné megvételre, mert mindenáron videózni akar. Ja a lényeg! Pesti. Azaz budai. Szóval ha itt Budapesten vagy környékén lenne valakinek fölösleges gépe, annak nagyon örülne. Meg én is, mert akkor nem cseszegetne tovább!
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce