Sziasztok!
A címben említett TV olyan hibakódot (visszjelzést) produkál, hogy néha bekapcsolás után a készüléken lévő egyetlen led elősször sárga-piros felváltva villog úgy 2mp-ig, majd folyamatosan a piros színben villog. De nem mindíg. Olyan mintha próbálna bekapcsolni de mégse. A hangszóró pattanik egy kicsit majd jön a led-es visszajelzés. Ígaz még nem néztem bele, de én a tápra gondolok. Van amikor (nagyrészt) simán bekapcsol.
Előre is megköszönöm a tippeket.
Sziasztok!
Ezzel a philips tvével akadtam el, elsőnek működött egy egész napot hibátlanul, de most egy negyed óra vagy fél óra múlva elsötétül, és a tetején színes csikok jelennek meg. Kikapcsolás és újra inditás után megint megy egy ideig. Most még azt furcsálom hogy 140v helyett csak 126V van, ez miatt csinál hajta, de ha jól is mükődik akkor is ennyi a feszültség. Átnéztem a forumot, de amit ott írtak 47uf, és a BC tranzisztorokról azokat kicseréltem, de a hiba megmaradt.

Üdvözlet fórumtagok!
Van egy Philips LC7.1E PA projektoros TV-m.
A kijelző jobb oldalán két függőleges színes csík
jelent meg. Kérdésem, hogy kijelző, vagy elektromos
probléma lehet? Minden más a tv-n hibátlanul működik.
A mintaképet mellékeltem.
A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.
Sziasztok!
Egy LG 32LV3400 LED TV nem indul. Egyedül a 3,5V van meg. Az előlapi LED kékes-lilásan világít (s nem kék, se nem piros, ill. mindkettő). Az alaplapra megérkezik az "ON" a kezelőegységről, de utána már semmi. Sem a 12V "ON" , sem a 24v "on" nem megy a tápra. Tudna valaki segíteni? (szerintem alaplapi gondja van)
Köszönettel:
Attila