Sziasztok!
> Szeretném meg kérdezni , hogy lenne egy Daewoo mikrohullámú sütöm ami nem melegít.
> A trafónak a kivezetési a primer oldalon 2,8 ohmot tudok mérni a magnetronra ami csatlakozik azon meg 0-0,2 ohm mérhető.
> Nem tudom eldönteni hogy a trafóm rossz lehet?
> Köszönöm előre is a segítségedet.
Üdv Feri
:help: Sziasztok!
Az lenne a kérdésem a mosógéppel kapcsolatban,hogy hogyan lehet vizkö mentesiteni?A fütöszálat nem tudom kiszedni.A párom néha-néha kiszokta "főzni" 90 fokon trisós ecettel.Minden infó érdekelne a géppel kapcsolatban.( Tippek,trükkök,praktikák)Elöre is köszi:gabesz
Tisztelt kollégák,
Notebook elektronikával foglalkozom, nem mosógépekkel kérem nézzétek el nekem hogy csak körülírni tudom a problémát.
Van egy Privileg Sensation (AEG, Elektrolux újabb néven) 840.604-3 mosógépünk, ami 20113 néven is ismeretes. A mosás után a centrifugálás előtt szivattyúzás közben leáll, az ajtó zárva marad. A leírás alapján tudtam belőle hibakódot olvasni, E34-es hibával áll le.
A gép felső részében két nyomásmérő van elhelyezve. Alulról jön hozzájuk azonos csonkból két külön vékony cső. Tömítetlenségi gond nincs - a csövek épek, megfújva jók.
Az egyik nyomásmérő eszköz két külön nyomás szinten analóg, hallani a mikrokapcsolókat kattanni ahogy megfújom a csonkot. Levegőt a membrán nem enged el. Ez vörös házban van.
A másik nyomásmérő eszközben fújva szintén érezni a membránt, épnek tűnik érzésre, de ez már analóg jelet adhat vissza. Ez fekete házban van.
Az E34 hiba a következő: "Kiegyenlítetlenség a nyomáskapcsoló szint és a túlforrásvédelmi kapcsoló 2 szintje között"
Tehát valamelyik nyomásmérő nem jó.
Tudja valaki melyik, melyik? Melyik a szint és melyik a túlforrás védelem? Vörös vagy a fekete?
Tudni melyik lehet rossz esetleg és hol lehet venni?
Bontott valakinek?
Esetleg tesztelési módszer?
Szét szokta valaki szedni őket? Van benne valami ami javítható?
Köszönök minden segítséget.
Tamás
Üdv mindenkinek . Indítás követen szivattyúz 2-3 percig , vizet mégsem próbál venni , megáll F2 hibakóddal , sok infót nem találtam a gépről . A használati ír valamilyen szűrő meg só problémát az F2-re , de a németül nem megy a megfejtése . Víz nincs az aljába , mágnes szelep , sótartály szelep mérve jó , tovább nem jutottam . Valami ötlet ?
Szárazon fűtés ellen védelem ami egyben az üreset is jelez , cserélve .
https://www.google.com/search?q=32030561&client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk03IUuvbIYFqKEe-KPobTf103qthww:1622662841152&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=eWwmmOnTK3ScUM%252CF4tslvLTZfntNM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kS3VJ6upFsDy_Llb8fDRMN9mjQ6fw&sa=X&ved=2ahUKEwjgqvKR2vnwAhWusKQKHQllDmkQ9QF6BAgOEAE#imgrc=eWwmmOnTK3ScUM