Sziasztok!
Menet közben minden elment. A sorvégfok 12V tápot kap. A készenlét nem világít.
Esetleg egy kapcsolási rajz jól jönne (a wanted-ben fent van a kérés).
Segítséget kérek: Feró
Sziasztok!
Ch:LP78A az alaplap,a tuneren keresztül fogadja a jelet viszont nem színes a kép.
Annyit látok hogy valaki már több kondit cserélt a tápban.
Létezik ehhez firmware, vagy komplett alaplap csere kell?
Üdv. minden fórumtársnak!
Hozzám került egy Höher H32 LX600D modell szám alatti lcd televizió a hibája az volt, hogy nem lehetett készenlétből bekapcsolni, ha sikerült akkor rendszertelen időközönként kikapcsolt. A tápegységbe raktam új kondikat most már normálisan működik csak a készülék fényereje közel másodpercenként le-fel megy ( pulzál). Ehhez kérnék egy kis segítséget, hogy mitől lehet ez? A hiba TV vételkor és külső berendezésekor is fennáll (ÁV,PC.. stb) Az infókat, segítséget előre is köszönöm. Üdv.Stoker
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Tisztelt Kollégák!
A címben szereplő LCD TV-vel meggyűlt a bajom. Segítséget kérnék a javításában. A jelenség a következő: bekapcsolás után elindul, háttérvilágítás megy, kép nincs, csak a tetejétől mérve 10 cm-re van egy 3 mm széles világos csík ami nem éri végig a kijelzőt (kb 10-10 cm hiányzik a két oldalon), hang nincs egyik bemenetről sem. Hűtésre, melegítésre, ütögetésre és csavargatásra nem reagál. Tápegységet végigmértem ESR mérővel, kondik jók, nem púposak, a névleges feszültségek megvannak. A main board-on a stabilizátorokon megvannak a feszültségek, semmi nem melegszik rajta, T-con panelen feszültségek rendben, bizti jó. Még nem láttam ilyen hibát, segítsetek, mi okozhatja, mit nézzek meg? Várom a hozzászólásokat!
Üdv! Zoli