Sziasztok!
Kaptam egy Sonyericson K610i tip telefont.Eléggé viharvert szegény de még működik.A problémám a mikrofonnal van mert nagyon halk.Azt szeretném kérdezni hogy ismertek e valamilyen házi módszert arra hogy jobban működjön.
Üdv belfi!
Üdv, vadmalacka varga jano ne szóljon hozzá!
Kaptam ezt a telefont és hiába rakom bele a sim-et nem látja. Kérdésem, ez mechanikus hiba vagy függő a telefon és nem kell neki a telenor. A szolgáltatót hogy tudnám felkutatni, nézegettem már a használatiját de nem segít.A készülék nem lopott stb,
Tiszteletem.
Sziasztok,
SonyEricsson C702 12 érintkezős csatlakozója nem érintkezik rendesen, a füllhallgató használattal és a töltéssel van emiatt probléma.
Rendeltem hozzá új csatlakozót (fekete műanyag a 12 érintkezővel) viszont az alaplapon az egyik érintkező vagy annak arany(ozott)? bevontata levált, lásd a csatolt fotón.
Javítható-e ez házilag vagy csak szervízben valamilyen speci szerszámmal / technikával?
Sziasztok,segítséget szeretnék kérni.
Párom töltötte volna a telefonját minap,de nem reagál egyáltalán a töltő csatlakoztatására (nem tölt).A töltőn megvan az üresjárati 5 volt,az érintkezőket már megnéztem(töltő-akksi).Ha van vkinek ötlete ezzel kapcsolatban,szívesen venném.Még valamit:a hiba egy sikeres töltés után jött "elő".