Ennek a tv-nek 5-öt villan a készenléti ledje, és nem reagál a távirányítóra, amúgy kép hang van.
Üdvözlet!
Segítséget szeretnék kérni.Van egy Sony Bravia KDL32R420A típusú tv.
Bekapcsol bejön a SONY logó néhány másodpercig és kikapcsol aztán újra be és szintén csak a logóig jut,ez ismétlődik míg ki nem húzom a konnektorból.Távirányítóra nem reagál.
A feszültségek rendben vannak,kondik jók a tápban,semmi hibát nem találok.Gondolom újra kellene írni a firmwart,nekem egy CH341A típusú íróm van,de azzal nem tudom újra írni mert nem 25Q flash van benne.
Ha van valakinek tapasztalata vagy tipje és megosztaná megköszönném,nekem még nincs nagy tapasztalatom.
Main típusa 1P-012CJ01-4010
Sziasztok!
Eme LCD projektoros tv lámpameghajtóján bekapcsoláskor átüt a szikraköz.Kattog a relé, majd kis szünet után újra kezdi. Lámpa hibára gondolok, de nem vagyok biztos benne.Találkoztatok már ilyen jelenséggel?
Köszönettel: Vasmacska
Sziasztok!
Nevezett készülék érdekes hibát produkál, legalábbis én még nem találkoztam ilyennel. Kikapcsoláskor készenléti led átvált pirosra, hang/kép eltűnik. Viszont igazából nem kapcsol ki, (indító fesz táp felé megvan, inverter feszültsége is, stb.)tápegység teljes üzemben marad és a processzor is dolgozik. Sőt ez utóbbi nagyon is, hiszen jobban melegszik mint "bekapcsolt" állapotban. Ilyenkor bekapcsoláskor egy pillanatra átvált a készenlét, de rögtön ki is kapcsol, ebben az esetben ténylegesen. Ezek után rendben bekapcsolható.
Valaki találkozott már ilyen hibával, vagy megosztaná velem érdemi ötletét?
Köszönettel: Kiss Z.