T. Fórumozók.
Az adott televízión a kép felső részén kb 5-6 mm es vízszintes csík látható.
Hang van szabályozható tökéletes.
Tv távról indítható rendesen.
Csak kép nincs.
Merre keresgéljek?
Eltérítés,vagy valami opció?
Köszönöm a segítséget
Sziasztok ! Küzdök rendesen a fenti készülékkel !! Egy idő után / 10-15 perc / KIkapcsol . 2 perc szünet és megy újra ! 02 hibakódot villog, ami állitólag A board hiba. Ezen van a tuner meg a bemenetek ! Túl vagyok 2 doboz hűtőn , meg egy rakás idegen ! Ha valaki találkozott már ily okossággal, kérem ossza meg velem ! Elöre is köszönöm !
Sziasztok!
Barátom TV-je ( KDL50W807C ) sajnos nem indul el. A nagymamája valószinűleg android frissités alatt kapcsolta ki.
Most bekapcsoláskor az android színes körök, majd a Sony felirat után újra indul. Ezt addig csinálja még ki nem lesz kapcsolva,
Kérdésem: lehet ezt valahogy USB-n vagy más módon életre kelteni?
Megoldódot a probléma. A keszülék bekapcs. gombját nyomva tartani és úgy bedugni a hálózatba. Kb 1perc után a készüléken a stanby led világít és utána már be lehetett kapcsolni a készüléket.
Sziasztok!
Két hete keresem ebben a tvében a kh, de nem találom. Van amikor két napig rendben van, de van olyan is hogy negyed óra múlva már át megy negatívba a kép, amint a képeken is látszik. A B-boardot már átforrasztottam minden smd ellenállást, kondit. Hol keresem a hibát, valakinek volt-e hasonló gondja?