Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY-KV2508MT

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    SONYKV 2508 MT SONY KV2508MT
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
32PW8717/12 alacsony VBATT feszültség, Philips, EM2EAA sasszi
Sziasztok! Hátha valaki már találkozott az alábbi hibával. A VBATT feszültség csak 95V a doksiban szereplő 141V helyett. A TV ugyan többnyire beindul, ám keskeny és hordó alakú képpel. Fényerő növelésre, vagy amikor az antennát rádugom és adást is talál, azonnal egy jókora reccsenéssel a hangszóróból kikapcsol és villogni kezd az elején a piros LED jelezve a védelem bekapcsolódását. A tápegységet méregetve feltűnt, hogy a 7506-os pozíciószámú stabilizátor lábain nincs mérhető feszültség. A környező ellenállásokat átmérve nem találtam közöttük szakadtat és a tápegység tranzisztorai és diódái sem mutatnak hibát. Az említett stabilizátort és a SM alapján 7529-es pozíciószámú BC847B-t kicseréltem, de nem következett be változás. Az első körben leggyanúsabb 3507-es(160K) és a 3520-as(33K) ellenállások kimérve jók. Szerintetek, hová nyúljak...?
Sony KV-B2511D ( AE2 ) villognak a stereo jelző ledek! Megoldva!
Sziasztok! A fent nevezett tv működik, de a sztereo jelző ledek felváltva villognak, és egy idő után kikapcsol készenlétbe, és ilyenkor meg gyorsabban villognak a ledek. Az első led egyet, a második led pedig három villogást csinál, és kezdi elölről. Mi lehet ez hiba kód?
Sony kv28cl11k 11-et villan a készenléti led bekapcsolás után (tapasztalatmegosztás)
Tisztelt szakik! A készülékben a 7808; és kondiai rendben(tekintettel a 11 villanás-8V error) sormeghajtó tr halott, környékén a kondik oké! tr csere után nagyfesz-sercenés és már csak 5-öt villan-valószínűsítem a sorkimenő hibát, de én olyat nem vagyok hajlandó cserélni egy kb6-8 éves, újkorában 150ezerforintba kerülő Sony-ban. A SINI-nél ebbe való sorkimenő 8000 Ft. Kapcsrajz itt van a tanyán. Szép napot mindenkinek.
Sony bravia KDL-46w5500 kép hiba,függőleges csíkok képtartalomtól függően
Üdv Mindenkinek!

A címben szereplő készüléknél képtartalomtól függően függőleges csíkok jelennek meg ami a képtartalom változásával mozog,kérdésem a következő t-con vagy kijelző okozza ezt?Neten olvasgattam és megoszlanak a vélemények,hátha futott már bele valaki ebbe a hibába.Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.Csatolok pár képet a hibáról.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce