Üdv mindenkinek.
A címben említett készülék rendelkezik elvileg ír szenzorral. Keresnék hozzá távirányítót. Ha egyáltalán az. Csatoltam képet
Kösz szépen előre is. Üdv D Attila
Ezzel az univerzális távirányítóval a 618as kód
De esetleg ha valakinek volna gyári, beszéljünk.
I need a diagram and description of the SONY SRP-P2025 amplifier. It does not turn on, only the LED output indicator does not work and lights up, the high-current circuit does not work.
Пишите на английском или венгерском языке!
модератор
Üdv Mindenkinek!
A készülék leolvasási hibával került hozzám, mechanikusan mindent rendben csinált, de nem mozdította meg a lemezt, és NO DISC. Mivel a spindle és sled motorokat hibátlannak találtam, lézer hibát feltételezve rendeltem Kínából egy KSS-213C optikai lézer egységet. Az új egységet beszerelve ugyanazt a jelenséget produkálja a CD lejátszó. A sled és az optika működik, de a spindle motor nem kap vezérlést. Oszcilloszkóppal visszakövetve a vezérlés áramkörét, azt tapasztaltam, hogy a CD RF/SERVO PROCESSOR, már nem kap indító jelet a lézer fejtől, aminek ezután a CD DIGITAL SIGNAL PROCESSOR egységen át inditani kellene a spindle motort. A lézer egység megkapja a szükséges tápfeszültségeket. Összegezve, oda jutottam vissza, ahonnét elindultam:hibás a lézer egység. Kérdésem:van módszer a lézer fej vizsgálatára, amiből egyértelműen meg tudom állapítani a hibáját? Úgy tűnik, a kis kínai hibás alkatrészt küldött, pedig abszolút újnak látszott.
Kérem a CD szakértők véleményét, mit néztem el.
Megoldás: a hibát a leolvasó fejhez csatlakozó szalag vezeték okozta. Egyetlen vezeték szál vége sérült volt és a leolvasó fej egyik kimenetét nem továbbította a processor felé. Visszaellenőriztem a lecserélt olvasófejet, az valóban hibás.
Sziasztok!
Bekottem az automba egy sony cd lejatszot, (egy opel astraba) s az auto kijelzojerol eltunt a datum, nem mutassa...
Vki tudna nekem segiteni, hogy mit kell atkotni, hogy ismet mutassa a datumot?
Elore is koszonom