Sziasztok!
Áramszünet után a készülék nem indul. STRS5706 van benne. A 320V a pufferen megvan, illetve áramtalanítás után sokáig ott van. STRS 1-es lábán is mérhető. Szekunder oldalon zárlatot nem találtam, sortranzisztort jónak mértem.
21V és +B megjön, a +8V alig 1-2 voltig megy csak fel.
Bármi ötletet szíveden fogadok!
Jácint
Sziasztok!
Ez a tv úgytűnik, hogy hotelzárban van, mert a hangerő csak 70-ig megy és a menü nem érhető el sem a távról sem a gépről.
Ehhez kérnék segítséget.
Köszi. : Laci
Sziasztok!
A fenti TV az alábbi képet produkálja. Úgy kezdődik, hogy előbb felül egy 10-15 cm-nyire látszanak a sávok-csíkok, majd szép lassan végigmegy az aljáig. A kijelző többi részén semmi nincs. Kb fél éve a kijelző sarkában levő fólia volt javítva, mert KH-s volt. Akkor építettem a fóliára egy leszorító bilincset, és megjavult. Akkor csak egy pár cm-es sáv tűnt el időnként, a kép többi része jó volt.Lehet, hogy most T-con hibás, vagy végleg meghalt a kijező?
Köszönettel
Attila
Más. Ésszerű áron keresek egy, a képen szereplő kijelzőt is. Az eredeti törött.
Ezt is köszönöm
Sziasztok !
SONY KDL-40V4000 TV világosabb részeknél erős bugás hallatszik a hangszórókból.Érdeklődnék hol keressem a hibát?Amatőr szinten meg tudom e javítani? Vagy minden képen forduljak szakemberhez?
Köszönettel Gusztikari.