Sziasztok! Adott a témában szereplő tv. Vékony vízszintes csíkok vannak a képen. Messziről alig észrevehető, de közelebbről látszik. Lvds kábelek érintkezőit megpucoltam, de semmi változás. Valakinek ötlet?
Sziasztok!
Budapest környékén vállal valaki tárgybeli TV EMCC flashelést?
Hibajelenség: nincs készenléti fény se, tápegység tökéletes, 3.3V megvan, az alaplap nem indul. Nagy valószínűséggel az EMCC-t kellene újraflashelni.
Köszi!
A
Sziasztok!
A fent leírt készüléknek a gondja hogy bekapcsol van nagyfesz, megjön az eltérítés de mielött a "hangyák háborúja jönne" szóval elötte kikapcsol, a videofokozatot nem várja meg míg feláll, elötte kikapcsol.Hiba üzenetet nem villog, a képcső le van zárva végig.kontakt hiba, melegedésre átnézve helyszínen de semmi változás, mielött kibontom esetleg ha van valakinek használható infója esetleg ne fussak felesleges köröket megköszönném.
attila
Sziasztok!
Már másodszor hozzák vissza..
Valamikor jó akár 2 napig is, nem elkó hiba lehet, mert volt hogy este kihuztam a 230V-ból, 1 napra rá bekapcsolom és mukodik. Szolok a gazdajanak hogy jöhet, nem kapcsol be.
Atcineztem már sok mindent táp/proci/csatlakozo/trafolab, de nem kontakt hiba lehet mert van ugy hogy mozdulatlanul mukodik kikapcsolom es 1 h mulva nem kapcsol be.
Ha mukodik 5 percig akkor lehetséges hogy egész nap mukodni fog.
Amikor nem mukodik akkor akarmeddig be lehet dugva a konektorba, nem fog bekapcsolni kikapcsolas után, áramtalanitani kell órákig, azután vagy bekapcsol vagy nem.
Utoljara már ugy kapcsoltam be két esetben is, hogy a demagnetizalo tekercset kihuztam, és azutan bekapcsolt. De lehet hogy véletlen volt.
PTC-t is csereltem már.
Amikor nincs stby led, attol még megvannak a stby szekunder tápfeszultségek, nem tudom pontosan mennyi kell hogy legyen stby-ban mert gyorsan megjavul a TV és nincs mit mérjek a jó TV-n.
Ha taviranyitoval kapcsoljak ki akkor jo marad, de a tulaj rossz idokre hivatkozva esténként a nagy gombbal kikapcsolja..
Nem tudom eldonteni merre méregessek primer/sekunder/ vagy proci
Primerben nem találtam hibát..