Üdvözlet Mindenkinek!
SONY gépbe keresek KSM-215DCP/C2NP típusú
lézeregységet.A SINI-nél van, de nagyon drága./23 e./Nagyon megköszönném, ha tudna valaki más, elfogadhatóbb áron kereskedő beszerzési forrást ajánlani.
irokéz
Sziasztok,
Egy elhalálozott (több IC rövidzáras lett) alaplap helyett keresek egy jót a Sony MHC-V11 erősítős hangládához.
Gyártó szám: 988522300 vagy 988520889
Fut még ilyen néven: 40bhx2241-maf2g
Köszönöm,
István
Sziasztok!
Egy SONY RX50-es hifinek a CD lejátszója "NO DISK" feliratot ír bármilyen lemezt is helyezek bele. 30 próbálkozásból egyszer beolvasott egy lemezt de azt is 1:00 perctől kezdte lejátszani nagyjából 2 másodpercig szólt a muszika majd ugrott 2:30-ra és újabb 2 másodperc zene majd újabb ugrás. Lejátszón a tálca szépen mozog ki és be is. Miután behúzta a lemezt minden esetben elkezdi pörgetni. Ezután a lejátyzó elkezdi a sávraállást is és a fókuszálást de mégse tudja beolvasni a lemezt. A motorok szépen mozognak egyik sem szorul. Valaki legyen szíves mondja el mit érdemes ilyenkor vizsgálni.
Üdv.: Norbi
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Tiszteletem Mindenkinek!
Fent nevezett hifi, vagy ehhez hasonlóhoz szeretnék kapcsolási rajzot, szervizkönyvet kapni.Vagy ha valaki tudná, melyik SONY hifi hasonlít ehhez, megírná.
Előre is nagyon köszönöm.