Sziasztok!
Két hete keresem ebben a tvében a kh, de nem találom. Van amikor két napig rendben van, de van olyan is hogy negyed óra múlva már át megy negatívba a kép, amint a képeken is látszik. A B-boardot már átforrasztottam minden smd ellenállást, kondit. Hol keresem a hibát, valakinek volt-e hasonló gondja?
Sziasztok!
A készülék alsó részén, középen elhelyezkedő fehér jelzőfény a következőket mutatja. Teljes fénnyel világít 2 másodpercig utána fél fényre vált kb 5 másodpercig és kialszik. Ez a jelzés ismétlődik. Távirányítóra és a tv hátulján lévő bekapcsoló gombra sem reagál.
Volt valakinek tapasztalata ilyennel?
Segítségeteket, megoldást köszönöm!
Sziasztok!
A címben nevezett készülék került hozzám javításra.
Szokásos dolgokat (feszültség, jel alakok stb) mérése után sem tudom hogy jó e az el gondolásom.
Ami a tv-n működik, hang van, csatornák válthatók, háttérfény rendben üzemel, ellenben a Mediatek CPU nagyon melegszik és LVDS meg vezérlés nincs, a t-con cof előtti panelre van fel építve, feszültségek meg vannak. Így viszont kép tartalom nincs. De a CPU nagyon melegszik, az ujjam 10-20mp tovább nem bírja.
Jól gondolom hogy a CPU adhatta meg magát?
Üdv István
sziasztok!
11 villogás ,a relé átkötése után kb 5 perccel be lehet kapcsolni, táp átkondizva , a 8V Ic cserélve proci lábánál ami erre a fajtára írva hibának nincs gondja, közben megszaladt a táp a bu2515 dx kinyírta helyette mi jó bele? vagy mekkora értékű ellenállat kell b-e közé egy d végű tranyónál? ami paramétereiben közel áll a 2515 höz? milyen gyakori az mcz3001d táp c meghibásodása, vagy más ötlet ha lenne megköszönném.
attila