Sziasztok!
Visszahozták ezt a tvét, mert régebben nem kapcsolt be, de most a fent leírt hibát produkálja, de van amikor AV-ról átvált a TV módba. Most átlett forrasztva a tápegység modulja, 2 napig rendesen ment, tegnap és ma jött elő ez a hibája, visszakapcsolva megy egész nap. A tápban vagy a control boardon lehet gond?
Sziasztok,
A címben szereplő TV bekapcsolás után mutatja a logót, majd újraindul és folyamatosan ezt csinálja.
Gondolom szoftverezni kellene, ehhez kérnék segítséget.
- Honnan lehet letölteni a hozzá való szoftvert?
- Elég egy pendrive-ra rárakni és onnan elindul, vagy direktbe kell programozni a chip-et?
Köszi!
Tiszteletem mindenkinek!
Van ez a fent nevezett förmedvény,(SONY KV-21T1K)minek problémája hogy beindul a nagyfeszültség de le is áll. A sor tranzisztor melegszik sorkimenőtrafó szekunder oldaláról a feszültségek meg vannak miután a készüléket bekapcsoltam s sorkimenőtrafó 4-es lábán ahol 200V nak kellene lenni ott csak 158V-ot mérek.Ha valakinek van valami ötlete azt szívesen venném.Scopal néztem sormeghajtó jelet az megvan,ha nincs nagyfeszültség akkor is.
(A sorkimenő az új)!Ja és természetesen a képcső sem fűt!Tehát még egyszer a jelenség,bekapcsolom a készüléket akkor egy pillanatra hallani lehet hogy elindult a nagyfeszültség és aztán semmi csak a azt lehet hallani hogy a megy a függőleges eltérítés.
Várom megtisztelő válaszotokat.
Üdvözlettel:buszosgyuri!
Sziasztok!
E készüléket az U.K-ban gyártották,tökéletesen működik, csak a hangjárat a D/K normát nem ismeri. A képernyőn megjelenő menüben nem találok ilyen beállítási lehetőséget.
Szeretném tudni véleményeteket, érdemes-e foglalkozni a hangjárat kétnormásításával. Amennyiben igen, akkor estefelé elhozzák a készüléket hozzám, addig is utána nézek a rajzának.
Üdv. welding alt