Sziasztok!
Adott anyós KV-29LS60K csodája. A baja az, hogy bekapcsoláskor a gép elindul, van rendes képe, majd 1 perc alatt teljesen besötétedik, gyakorlatilag semmi nem látható rajta. Nem kontakt hiba, ütésre, melegítésre, hűtésre nem reagál. Néha gondol egyet, kikapcs, 2-es hibakóddal. Az érdekesség, hogy ha kikapacsolom, majd újra be, akkor normális a kép, majd 1 perc, ismét szépen lezár a képcső, és sötét a kép.
Nyúzás után a gép bekapcs után ad normális képet, majd tökig kinyit, vibrál, kikapcsol. Néha 2, néha 3 villogás a LED-en.
merre induljak?
Sziasztok.
Keresném a Sony KDL-32W655A NAND IC TC58NVG3S0FTAI0 flash tartalmát, ha esetleg valakinek meglenne, illetve tudna egy letöltési forrást azt megköszönném. Alaplap száma 1-888-154-11 (173416911).
Válaszokat köszönöm előre is.
Sziasztok!
Sony KDL-40W4500 TV-hez keresek Service Manualt.
Előre is köszönök minden segítséget!
Üdv urak!
Megakadtam...
2-es hibával jött a gép.Vettem bele új trafót,de továbbra is 2-es hibát jelez.
A sortáp 11V-ig kúszik fel,40 izzóval terhelve.Trafóval 8-9V.
A táp panel sarkában megnéztem a 330-470k Ohmot.A 2 kis tranzisztor közül,amelyik mérhető volt az jó,a másik A144-et cseréltem törött panelból.
Help!
Köszi.
Üdv!
Igazítottam a címen.
Kalex