Sziasztok!
Ennek a tvének a képe le van csúszva 5cm-t, és még úgrál is. Egy idő útán, kb. fél óra, helyre áll, de az ugrálás még tovább folytatódik kb egy óra még mire abba hadja. Eddig ellenőriztem C6704, C6832, C6833 ezek a táp elkók, C6703, C6705 ( 330uf, de ilyenem nem volt itthon próbára 470uf tettem ) és még cseréltem a C6707 kerámia kondit,és még az ic STV9379, de a helyzet nem változott. Lehet hogy nem is itt lehet a gond, vagy a szervíz menüben kellene állítani?
Üdvözlet a kollégáknak!
A fennti TV egyik haveromé, 3 éve vásárolta. Müködés közben romlott el, egyszerüen leállt. Amikor csatlakoztatja a hálózatba, a TV megpróbál elindulni, fölvillan a kijelző egy pillanatra, majd elsötétül, hang sincsen. Megpróbál magától újraindulni néhányszor, majd leáll. A készenléti led nem világít és hang sincsen. A távszabályzóra nem válaszol, tehát nem lehet kikapcsolni.
Még nem hozta el hozzám, hogy átvizsgáljam, csak érdeklődött, hogy mi lehet, így láttatlanba nem tudom megmondani, hogy mi a hiba.
Mielőtt belefognék a javításba , a tapasztaltabb kollégák véleményét szeretném kérni, akik esetleg találkoztak ilyen esettel, hogy lehetséges típushiba ez a jelenség ennél a SONYnál, elvégre csak 3 éves. Software probléma lehet, vagy letílt a táp?
Előre is köszi a segítséget.
Sziasztok.
Keresném a Sony KDL-32W655A NAND IC TC58NVG3S0FTAI0 flash tartalmát, ha esetleg valakinek meglenne, illetve tudna egy letöltési forrást azt megköszönném. Alaplap száma 1-888-154-11 (173416911).
Válaszokat köszönöm előre is.
Sziasztok!
Egy kis segitséget kérnék Sony KV29FX65E készülék javitásába.Elöször is kellene egy M68LNH060X képcső mert a képben nincs kék szin,és sajna a képcsőben csak két fűtés világit. A másik hiba az ,hogy menet közben határozatlan időnként kikapcsol. Ezt a védelmi áramkör teszi,öt led villanással, ami G2 hibára utal.Ezt leellenöriztem, de jónak látom. Lehet ez a rossz képcső visszahatása? Köszönettel Hege.