Sziasztok ! Fent nevezet projektoros tévével szenvedek Konvergencia beállítása nem megy Kapcsolási rajzot keresek de én nem találok aki tud rajzot hozzá segítsen Előre is köszönöm
Sziasztok!
Ilyen hibám még nem volt!
A TV bekapcs, amint a kép megjön, a TV kikapcsol, de csak akkor, ha antenna van bele dugva, és csatornán van. Kettőt villog.
Ha nincs antenna, akkor megjön az OSD, mutatja, melyik csatornán van, és addig megy, míg az antennát beledugom, megjön a fény, és rögtön kikapcsol. Úgy veszem észre, hogy a képernyő kivilágosodásakor kapcsol ki. Ha leveszem a G2-t, akkor megy addig, míg ráadok annyit, hogy megjöjjön a fény, és rögtön kikapcsol!
Mi okozhatja ezt?
Köszönöm.
Üdv: formasu
Sziasztok. Van egy sony kdl43w807c TV itt.
Elsőre kijelző hibának gondoltam, de egy LG32LV500 vagy mi t-con paneljára rákötöttem a kijelzőt, és volt kép (Sony TV LG logóval:). Háttér jó, az elindul lehúzott t-con al is. távirányítóra reagál, változik a fehér fényerő. Nem tudom van-e hang, mert hangolni kellene régen nem volt használva, akkor még nem ez a digi volt itthon.
Szóval a táp valószínű, bár ki tudja...minden feszt meg kellene mérni...
ALAPLAP? vagy a szokásos T-Con?
T-con panel típusa:
T550HVN08.2 CTRL BD
Alaplap típusa:
1-980-805-31
Maybe I need EEPROM .bin file but i can't acces the Sony site. I'm Sorry.