Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

SONY KV-S2951K

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
803.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar sony manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    SONY KVS-2951K KVS2951K KVS 2951 KV S2951K KV-S2951K
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
sony KV25C3 AE4 táp + sorvég tranyó
Üdv Uraim! Sony KV25C3.A szokásos táp baj + sorvég tranyó. A táp megjavítva, 2SC3997 nem volt,- egy bontott AE2F-ből /csöves volt/-kibányásztam egy BU1015-öt!! Hozzám így került és baj nélkül működött, a csövet leszámítva.Gondoltam akkor az ae4 is megy vele. Ment is 5-10 percet, aztán megint táp+ sorvég.Nem melegedet sem a táp sem a sorvég!! Kh-ra gyanakodva megjavítom,átforrasztom a sorvéget és a tápot is,/új BU1015/ tárcsakondik cserélve.Újabb próba ,ugyanaz a hiba.Időközben csak találtam 2sc3997-et, de azzal is így jártam.Lehet hogy a trafó szarakodik- pedig teljesen jól indul- vagy a sormeghajtás? Help!
SONY KDL-40W4000 tip TV-n megjelenő ékezetes betűk
Sziasztok! Van egy SONY KDL-40w4000 típusó LCD TV-m. A beépített digitális tunert használom (így végre megszabadultam a beltérítől :) )a tévézéshez. Csak az vele a gondom, hogy a csatornák nevét, illetve a műsorinfókat hibásan írja ki, az ékezetes betűket nem tudja megjeleníteni, annak ellenére, hogy a TV menüje magyar nyelvű és ott tökéletesek az ékezetek. Érdeklődnék, hogy van-e valamilyen módszer/lehetőség a TV magyarosítására. A TV adatlapja: http://www.sony.hu/product/t32-w-series/kdl-40w4000 Köszönettel: Gabesz
SONY KV-E2961K AE-2F Tápegység hiba
Szép hajnalt mindenkinek. A fent említett szerkezet tápjával küzdök. A gond az, hogy hiába kapja meg az 5 voltot az átkapcsoláshoz a panel és nyit ki a Q608 inverterként működő tranzisztor nem megy át készenlétből normál állapotba a működés. A rendszertáp 88 volt környékén van izzóval. Ebben kérnék segítséget! Esetleg bontott üzembiztos táp is érdekel. Segítségeteket előre is köszönöm! sycon@freemail.hu
Sony KD-55X8505C 4K LCD nem kapcsol be (Processzor hiba)
Üdvözlet Mindenkinek! Hozzám került a címben említett Sony televízió, melynek alap hibája, hogy nem indul be, se tasztról se távról. A tápegység működik, a feszültségek megvannak. A main boardon az összes segéd táp működik, feszültségek rendben. Háttér nem indul, semmire nem reagál. A hűtőbordák hidegek. Keresem azoknak a kollégák véleményét, akik járatosak ezen típus vagy gyártmány javításában. Elképzelhető, hogy szoftver hiba vagy esetleg processzor hiba vagy BGA forrasztási hiba lehet? Egyik napról a másikra adta fel a harcot. Várom építő jellegű ötleteket.
Megállapítást nyert, hogy a processzor nem bírta a sok tévézést és beadta kulcsot. Keresek egy ilyen alaplapot megvételre. 1-894-596-22 a szitázott szám.
László
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce