Szevasztok
hozták ezt a tv t hogy mindig mások a szinek ha csatornát váltanak,bekapcsoláskor nagyon sokáig nincs kép,hacsak nem váltok csatornát akkor is nagyon sötét,és a stby led folyamatosan 5 öt pislog,nemtudom mit jelent ez a hibakód,ha tudtok valamit akkor megköszönném.
Szép napot!
Adott ez az ntsc rendszerű tv. Da-4 sasszé. Nem tudjátok, hogy szerviz módban át lehet állítani PAL-ra? Valami fórumon olvastam, hogy átlehet csak a leírást nem közölték. Szerviz manuált letöltöttem de az alapján nem találok rá utalást.
Hi.
A fenti lcd- t meglátogatta a villám ès nem müxik a tápja.
keresném a tápot akár bomtásbol is vagy ha lenne valakkinek rajza akkor nekiálnék méregetni.persze rajz nélkül is vizsgálom a panelt.
A panel tipusa: sony aps 350
A táp panel már müxik,stby jo.nagytápot inditja.
Az inverter részt még nem.tudtam probálni.........
Viszont a main lapja zárlatos.....
Igy tehát most már main lapot keresek.
A száma; 1p012cj01-4010fy13eu y200a560a
Ha lenne valakinek.jelentkezzen....
Ha kell képet késöbb tudok felrakni.
Köszi.
Üdv.egon
Üdv mindenkinek!
Úgy hozták ide hogy váltogatta a csatornákat. Nyomógombokat kivettem, a csatorna váltás megszűnt. De csak két csatornát ismer (00, és 01) és azokon sem jön adó. És nem is mindig indul olyankor 2-t villog, gondolom valami hibakód. Mi lehet ez? Memória? Esetleg proci? Vagy esetleg az adatvonalon meghűlyíti valami?
Köszönöm előre is!