Üdv. a Kollégáknak!
A címben megadott TV az egyik haveromé. Alighogy kiment garanciából, 3 hónapra rá meghibásodott. Itt Nagyváradon a márkaszervízben azt mondták, hogy sajnos a kijelző a hibás és nem lehet javítani, hanem vásároljon magának egy másik TV-t mert, mivel már nem garis nem cserélhetik ki egy másikra.
A tapasztaltabb kollégákat kérdezném, nem lehet az, hogy a T-con a defektes, esetleg helyettesíthető lenne egy másik újjal, de a szervíz nem foglalkozik ilyen jellegű javítással? Lehet, hogy nem is beszerezhető külön a T-con? Nekem még nem akadt dolgom Braviákkal és ezért érdeklődöm azoknál a kollégáknál akik már javítottak ilyen típust (Braviákat).
Tisztelettel Zsolt.
üdv.
címben említett tévé képcsöve néhány év után sötét képet produkálva hozzám került.(új korában 250.000 Ft !!!!!ezek után egy fillért nem érdemel!)
fényerő növekedést hozott hogy a fűtéssel sorban levő ellenállásokat a képcsőfoglalaton áthidaltam, így ami a sorkimenőről jön azt megkapja a fűtőszál.
Regenerálás meg blabla nem jön szóba max képcső csere (ha valakitől kapok)
Tippet kérnék hogy hány menet vezetéket tekerjek a sorkimenőre fűtés gyanánt? illetve hány voltig mehetek fel, amit a fűtés két csatlakozóján mérnék?
Trying to locate the service manual or schematics for PSU, mainboard etc for Sony 55X8500C.
Anyone can point me in the right direction?
Hello,
I am looking for the service manual (with PSU, Mainboard and TCON etc schematics) for SONY KD-65X7500D.
Can someone help by pointing me the way to get it?
Thank you so much !