Sziasztok
Keresek 32S2030 és 26S2030-hoz talpat...
És esetleg 1 db tápegységet is (mindekettőben ugyan az van), sajna az egyike eltört, s nem akar beindulni :( Ciripel terhelésre, s letilt..
Előre is köszi
Laci
Üdv.mindeneknek , kijelző 1/4 csíkos , a többi része sötét , jel scartrol hang van , kijelzőn nincs változás . Kis mini mainon mediatac proc 52C meleg , távja nincs , a bekapcsoló taszt.-al be lehet kapcsolni készenlétből , ki már nem de ez lehet , hogy ilyen . Valami ötlet ?
Sziasztok!Új vagyok az oldalon,és segítségre lenne szükségem!A következőröl lenne szó:Hozzájutottam egy hibás SONY KV-A2521K tipusu tv-hez.A tv a következö hibajelenséget produkálja:Bekapcsol,megy,hang van,kép nincs!(azaz zöld volt a képernyö,viszintes csíkokkal.)Szétszedtem,átforrasztottam a nagyfesz környékét,portalanítottam,végül a képcsőnyakpanelon vettem észre a hibát,vagy amit annak vélek.Egy ellenállás elszállt(az eredeti nincs meg)kivették belöle,és nem pótolták semivel sem.Nem tudom milyen értékűt rakhatok be hogy működjön.Az ellenállás közvetlenül a H2 ponthoz kapcsolódik.Segítségetek elöre is köszönöm,norbi.
Keresnek egy tuti mentést (24C32 smd) a fent laposhoz, 3-5 másodpercenként elmegy a kép, hang, háttér, táp ok.
Köszi !